fbpx
Ірпінь, Новини, Слайдер

Ірпінь & Буча разом: влада міст пліч-о-пліч боронить Приірпіння

Четвер, 24 Березня 2022 | 20:44

«Підніме очі закривавлений Ірпінь, Йому плече підставить сива Буча». Не тільки у віршах, а й у реальному житті представники влади Ірпеня та Бучі спільними зусиллями тримають оборону міст та Приірпіння. Хоч, чимало жителів уже вдалося евакуювати та все ж чимало залишилися у рідних домівках. Саме тому, головним завданням для керівництва міст є забезпечення мешканців усім необхідним. А також вирішення спільних завдань щодо оборони міст та Приірпіння.

«На порозі рідних міст… Усе буде Ірпінь! Усе буде Буча! Усе буде Україна!», – підписала спільне фото з Ірпінським міським головою Олександром Маркушиним депутатка Бучанської міської ради Катерина Українцева.

І додала: «Люди, це звичайне фото із людиною, яка із зброєю в руках захищає своє рідне місто. Дуже рада була його нарешті обійняти!!! Справжній чоловік! Не треба шукати ніяких підтекстів та піддаватися на провокації!!!»

Нагадаємо, радник глави Офісу президента Олексій Арестович заявив, що у містах Ірпінь та Буча російські військові не оточені, а перебувають у півоточенні.

Термінові і важливі повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у  Telegram-каналі.

Середа, 20 Січня 2021
10:12

Ірпінська «Муніципальна варта» прийшла на допомогу чоловікові, який замерзав у парку

Співробітники ірпінської «Муніципальної варти» прийшли на допомогу чоловікові з інвалідністю, який міг замерзнути в Парку Незнайка. Про це ...

Четвер, 06 Січня 2022
17:04

Святий вечір перед Різдвом Христовим: традиції та звичаї

За давньою традицією, належне різдвяне святкування починається ще ввечері напередодні Різдва з духовних і матеріальних приготувань. Вечір ...

Четвер, 19 Вересня 2019
10:23

Чому військовослужбовець ЗСУ вирішив підірвати міст у Києві?

18  вересня  сталася резонансна подія, яка посіяла паніку по всій Україні. "Підривником"  виявився    42-річний Олексій Миколайович Белько, ...