Ірпінь готують до сніжної зими
В Ірпені працівники КП «Управління благоустрою міста» Ірпінської міської ради вже декілька днів поспіль готуються до повноцінної зими із снігом. У парках, скверах, на вулицях та прибудинкових територіях житлових будинків прибирають та вивозять опале листя. Про це повідомляють у пресслужбі управління.
«Щоденна праця робітників парків. Останні листя, та яглиця. Підготовка зелених зон до снігу», – йдеться у повідомленні.









Всього комментарів: 0