Ірпінь починає повертатися до звичного життя, але комендантська година ще триває (відео)
Відсьогодні в Ірпені почали працювати магазини і аптеки. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин (відео).
«Дорогі мої мешканці Ірпінської громади! Сьогодні почали працювати деякі магазини і аптеки в Ірпені. Дуже прошу вас – зберігайте спокій, повагу одне до одного і здоровий глузд! Притримуйтеся черг і порядку. Вірю у вас! Спокійного всім дня!», – зазначив Маркушин.
Мер також нагадав, що о 17:00 почнеться комендантська година. До цього часу всі мають бути у своїх домівках чи в укриттях.








Всього комментарів: 0