fbpx
Ірпінь, Новини, Слайдер

Ірпінь потребує безкоштовні будівельні матеріали: деталі

Понеділок, 30 Травня 2022 | 15:17

Ірпінь потребує безкоштовні будівельні матеріали, а саме брезент або будь-яка покрівля для будинків. Про це повідомив депутат Ірпінської міської ради Антон Головенко на своїй сторінці у Facebook (відео).

«Звертаюсь до підприємців, організацій, фондів і всіх, хто має можливість допомогати. Якщо з продуктами більш-менш розібрались, то з будівельним матеріалами біда… Дуже потрібен бризент або будь-яка покрівля для будинків, де пошкоджений дах. Дощі заливають все, що залишилось у людей. Отже, дуже просимо відгукнутись. І, на жаль, вимушений зазначити, щоб не витрачали час даремно… Ми просимо про допомогу! Це історі про благодійність і людяність, а не про «прикурити» на відбудові і допомозі. На жаль, є і такі. Ми обов’язково кожному скажемо ДЯКУЮ за допомогу. Це чудова можливість не тільки зробити гарну справу, а без перебільшень увійти в історію, як ті кому було не байдуже», – зазначив Головенко.

Раніше ми писали, що група архітекторів та проєктантів почали створювати проєкт будівництва нового Центрального будинку культури Ірпеня.

Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у  Telegram-каналі.

Вівторок, 21 Червня 2022
17:00

Благодійники передали Ірпеню 14 рацій

Координатор Програми малих грантів Світлана Нігородова та координатор Партнерської мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку» Марина Дяченко ...

Вівторок, 23 листопада 2021
9:30

В Україні створять Президентський університет

За ініціативою Міністерства освіти і науки України розпочато проведення круглих столів містами України щодо спільних напрацювань освітян, ...

Понеділок, 10 Січня 2022
9:00

Землетрус зруйнував частину Великої китайської стіни

На півночі КНР у повіті Шаньдань (провінція Ганьсу) обвалилося два метри Великої китайської стіни. Як повідомляє , причиною цього був ...

Четвер, 12 листопада 2020
11:08

Спікер парламенту України – Разумков захворів на COVID-19

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков повідомив, що отримав позитивний тест на COVID-19 та працюватиме дистанційно.