Ірпінь відвідала делегація з Польщі
Ірпінь відвідала делегація з Польщі на чолі з Начальником Генерального штабу Збройних Сил Республіки Польщі, генералом Раймундом Анджейчиком. Про це повідомили у пресслужбі Ірпінської міської ради.
Керуючий справами виконавчого комітету Ірпінської міської ради Дмитро Негреша разом із представниками польської делегації оглянули зруйнований російськими військами житловий комплекс «Ірпінські Липки».
«Сьогодні Польща демонструє дійсно неймовірний рівень підтримки України. Я щиро вдячний усім полякам за допомогу українцям, які були вимушені рятуватися від війни. Дякую за солідарність із нашим народом! Dzięki za wsparcie!»,- прокоментував Дмитро Негреша.
Фото – Інформаційного агенства «ITV».
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0