fbpx
Ірпінь, Новини, Слайдер

Ірпінь відвідали благодійники з Вашингтону, пообіцяли надати автомобілі для забезпечення життєдіяльності міста

Середа, 22 Червня 2022 | 10:45

Ірпінь відвідали благодійники з Вашингтону, пообіцяли надати автомобілі для забезпечення життєдіяльності міста. Про це повідомила депутатка Ірпінської міської ради Оксана Нечитайло на своїй сторінці у Facebook.

«До нас завітали, уже, справжні друзі за час війни представники фонду United Help Ukraine з Вашингтону», – зазначила депутатка.

Вона розповіла, що з перших днів війни фонд допомагає Ірпеню усім необхідним: медичними засобами, генераторами, військовою амуніцією, продуктами харчування.

«Наразі чекаємо автомобілі для забезпечення життєдіяльності міста», – додала вона.

Як стало відомо, під час війни в Україні, Фонд ввійшов до 10 «фандрайзенгових організацій згідно ренкінгу від Forbes, які залучили найбільше коштів для українців та армії під час війни».

«Варто наголосити, що основними бджілками Фонду – є українки, що проживають чи переїхали у Вашингтон. Дякуємо, дівчата, за підтримку і допомогу», –  зазначила Оксана Нечитайло.

Термінові і важливі повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у  Telegram-каналі.

Субота, 23 Жовтня 2021
15:30

Представник Фундації «Реал Мадрид» Ігнасіо Абаскаль провів навчання для українських тренерів

Головний методист Фундації «Реал Мадрид» Ігнасіо Абаскаль провів в Ірпені курс з футбольної методології для тренерів, які працюють у ...

Вівторок, 17 Травня 2022
14:00

В Ірпені відновлено газопостачання на 99%

{:uk}В Ірпені відновлено газопостачання на 99%. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк у ...

Четвер, 24 Березня 2022
18:31

До 8 років: ВРУ запровадила кримінальну відповідальність за фото- та відеозйомку переміщень ЗСУ

24 березня Верховна Рада запровадила кримінальну відповідальність за фото- та відеозйомку пересування Збройних Сил України під час воєнного ...

П’ятниця, 25 Жовтня 2019
14:55

Михайлина Скорик стала помічником народного депутата

Про це   громадський  діяч  повідомила у  власному  профілі  Facebook. За словами Михайлини,  її   діяльність  буде  спрямована  на вирішення  ...