Ірпінчани здобули низку нагород на Чемпіонаті з армреслінгу
Ірпінчани здобули низку перемог на Чемпіонаті України з армреслінгу, який проходив у Львові. Про це повідомив керівник Федерації армрестлінгу Ірпеня Владислав Дзісяк на своїй сторінці у Facebook.
«З 8 медалей, якs здобула збірна Київської області 3 вибороли представники Федерації армреслінгу міста – героя Ірпінь! Вітаємо наших чемпіонів та призерів та бажаємо нових перемог», – йдеться у повідомленні.
Раніше ми писали, що Ірпінські спортсмени розпочали підготовку до Чемпіонату Світу 2022.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0