Ірпінчани зможуть отримати гуманітарну допомогу: де і коли?
У суботу в Ірпені на комунальному ринку на вул. Антонова з 13:00 до 15:00 місцеві зможуть отримати гуманітарну допомогу. Про це повідомила депутатка Ірпінської міської ради Оксана Нечитайло на своїй сторінці у Facebook (відео).
«Любі мешканці Ірпінської громади. Можна буде отримати гуманітарну допомогу у вигляді одягу дорослого та дитячого, одіял, подушок та постільних наборів», – зазначила депутатка.
Нагадаємо, 19-20 травня в Ірпені на вул. Гагаріна, 9 з 14:00 до 16:00 роздаватимуть гуманітарну допомогу місцевим, у яких зруйноване житло.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0