Ірпінський ліцей N2 оголошує конкурс на створення нової емблеми закладу
Ірпінський ліцей N2 оголошує конкурс на створення нової емблеми закладу. Про це повідомили у пресслужбі Ірпінської міської ради.
«У зв‘язку з перейменуванням Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів N2 на Ірпінський ліцей N2 навчальний заклад закликає всіх бажаючих прийняти участь в створенні емблеми-візитівки нового ліцею», – йдеться у повідомленні.
Як стало відомо, емблема обов’язково повинна містити:
- назву закладу;
- адресу.
Розглядатимуться лише варіанти емблеми, надіслані на електронну пошту iszoh2@gmail.com, у форматі png.
Конкурс триватиме до 19 грудня.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0