«Ірпіньводоканал» отримав нову техніку
У рамках німецької ініціативи Water4Ukraine КП «Ірпіньводоканал» отримало у подарунок автовишку Mercedes Steiger. Про це повідомляє «Ірпіньводоканал» на своїй сторінці у у Facebook.
«Завдяки підтримці міжнародних гуманітарних місій та не байдужих до проблем нашого комунального підприємства, наш автопарк поповнюється. В рамках німецької ініціативи Water4Ukraine КП «Ірпіньводоканал» одержало у подарунок Автовишку Mercedes Steiger», – йдеться у повідомленні.
У підприємстві підкреслюють, що такий подарунок допомагає повноцінно виконувати роботу.

Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0