fbpx
Новини

Історик закликав не робити комплімент «воші» Путіну, порівнюючи його з генієм зла – Гітлером

Вівторок, 22 Березня 2022 | 17:47

Порівнювувати Росії із фашисткою Німеччиною, а Путіна з Гітлером  – це компліменти для російського режиму. Так запевняє історик Марк Солонін, пише ТСН.

«Гітлер – був генієм злодіянь, а Путін – мала незрозуміла воша, яку хвиля винесла на вершину», – зазначає він.

Солонін порадив не переоцінювати росіян, адже ідейників серед них немає, таких, які були у фашиській Німеччині. За його словами, росіяни просто відчули певне піднесення після постійного дефіциту в часи СРСР, коли на них посипались нафто-долари з приходом Путіна до влади. «Але ніхто там не любить Путіна, вони люблять куплений в кредит Ford Focus», – зазначив Солонін.

Переконує, що всі масові зібрані нібито, які відбуваються в підтримку Кремля – насправді звезення бюджетників. На доказ своїх снів наводить те, що в жодному російському місті немає добровольців, які б вишиковувались в чергу, щоб йти на війну, а за його словами, лише це має значення.

«А якщо тобі телефонують і запитують, чи ви підтримуєте дії Путіна. Тобі телефонують, знають, хто ти такий, телефон прив’язаний… Ну, і що ти відповідатимеш? Особисто я не буду нариватись… Навіщо?», – запевняє Солонін.

Історик переконаний, що в Росії буде «бунт на колінах», тобто люди будуть відмовлятись від мобілізації. «Сидіти перед телевізором це одне, а йти помирати за путінський палац – зовсім інше», – каже він.

Термінові і важливі повідомлення про російсько-українську війну та інші події  читайте на нашій сторінці у Facebook та у  Telegram-каналі.

Вівторок, 15 Березня 2022
13:36

Постраждають енергетика, оборона та олігархи: ЄС оприлюднив четвертий пакет санкцій проти РФ

Новий пакет санкцій посилює обмежувальні заходи проти осіб та установ у РФ, які були причетними до злочинних дій російської влади та до війни, ...

Неділя, 24 Квітня 2022
10:30

В «Укрпошті» вже планують наступні марки: їх обиратимуть українці

«Укрпошта» анонсувала випуск другої марки, присвяченої війні Росії проти України. Але керівництво компанії вже замислюється про наступні ...

Середа, 30 Жовтня 2019
13:12

Уряд вводить штрафи за перевезення дітей без автокрісел

Уряд  зареєстрував законопроєкт щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей За перевезення дітей без ...

Середа, 03 Березня 2021
11:26

Київські міські електрички поєднають із приміськими

Щодня з приміської зони у Київ приїздять кількасот тисяч людей. Створення суміжної мережі приміської та міської електрички в Києві ...