Кабмін призначив нового голову Київської ОДА
Кабінет міністрів призначив нового голову Київської ОДА, яким став Василь Володін.
До цього Володін два місяці виконував обов’язки голови Київської областної держаної адміністрації.
Про це стало відомо з засідання уряду.
Нового очільника Київщини представив прем’єр Денис Шмигаль.
Зауважень не виникло и кандидатуру Володіна підтримали одноголосно.








Всього комментарів: 0