fbpx
Новини, Україна

Карантин вихідного дня чи локдаун?

Середа, 04 листопада 2020 | 14:43

В Україні не розглядають можливості впровадження повторного повного локдауну, оскільки це вкрай негативно вдарить по економіці.

Проте розглядається варіант впровадження нової карантинної зони – крім червоної, помаранчевої, жовтої і зеленої може з’явитися ще умовно названа чорна. Про це у своєму каналі в Telegram з посиланням на джерела повідомила шеф-редакторка LB.ua Соня Кошкіна.

“Критерії все ще розробляють, але основний – повна заповненість ліжкомісць. У чорній зоні буде повний локдаун із зупинкою всього”, – пояснила Соня Кошкіна.

Рішення щодо цього готується до імплементації після наради в Офісі президента.

Крім того, відомо, що влада дійсно розглядає варіант так званого карантину вихідного дня. Працюватимуть лише аптеки та продуктові магазини. Маркети будівельних і інших товарів також обмежать у роботі. 

Нагадаємо, що вчора низка ЗМІ заявила, що уряд розглядає варіант введення карантину вихідного дня – з вечора п’ятниці до ранку понеділка. Він передбачає закриття фудкортів, ресторанів, окрім роботи на виніс.

Відповідно до останнього зонування, майже вся країна – у помаранчевій і червоній зонах, у жовтій залишилася лише частина Херсонської області. До помаранчевої зони належать 489 територіально-адміністративних одиниць (зокрема 13 обласних центрів). Це на 52 одиниці більше, ніж було до того.

Понеділок, 27 Грудня 2021
18:00

Україна серед країн-лідерів за темпами скорочення населення

Населення України скорочується одним із найшвидших у світі темпів — і, за підрахунками експертів, до 2050 року зменшиться до 35 мільйонів. ...

Четвер, 23 Грудня 2021
11:00

В Україні встановлено нові тарифи на розподіл газу

22 грудня було встановлено нові тарифи на послуги з розподілу газу на 2022 рік для 40 операторів газорозподільних систем (ГРС). Відповідне ...

Понеділок, 27 Грудня 2021
10:00

Хто ризикує залишитись без субсидії: роз’яснення Мінсоцполітики

Органи, які призначають субсидії, можуть вирішити, що субсидія отримана неправомірно, і вимагати повернення грошей. У разі відмови віддати ...

Понеділок, 11 Жовтня 2021
11:55

У Гостомелі проводять конкурс на 2 мільйони гривень

Гостомельська селищна рада поводить конкурс на 2 мільйони гривень. Про це повідомили у пресслужбі ради. Як зазначається, уже третій рік ...