Карплюк: 90% ірпінчан можуть повернутися додому до осені

Голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк розповів, що 90% ірпінчан можуть повернутися додому до 1 вересня. Про це він написав у Telegram.
«Ми порахували, що якщо ми відновимо об’єкти освіти, то до 1 вересня повернеться майже 90% ірпінців. Ті люди, яких не потрібно буде утримувати в країнах Європи на соціальних програмах, не потрібно буде влаштовувати дітей у школи, в садочки. Саме тому часткове відновлення нашого міста буде взаємовигідним процесом і для наших європейських партнерів», – йдеться у повідомленні.
За його словами, влада хоче відновити місто у найкоротші терміни. Він зазначив, що з початку війни з Ірпеня виїхало 95000 людей. Через місяць після того, як закінчилися військові дії, до міста повернулося 50% населення.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.
Всього комментарів: 0