Колова КОДА призначив першого заступника
Голова КОДА призначив своїм першим заступником Олександра Склярова.
Відповідне розпорядження Олексій Чернишов підписав 8 січня 2020 року.
Кандидатуру новопризначеного першого заступника голови Київської облдержадміністрації погоджено Офісом Президента та Кабміном.
«При формуванні нашої команди ми спираємось на досвід найкращих фахівців, які допоможуть зробити життя людей у Київській області більш комфортним. Ідеться про розбудову якісної інфраструктури, залучення інвестицій, створення безпечних та сприятливих умов для повсякденного життя та розвитку бізнесу. Впевнений, що багатий досвід роботи Олександра Івановича у провідних українських банках та підприємствах, його досвід державної служби підсилить команду адміністрації та допоможе в реалізації амбітних планів Київщини» — заявив голова КОДА Олексій Чернишов.








Всього комментарів: 0