Комунальники Ірпеня продовжують дбати про благоустрій міста
Комунальні служби Ірпеня продовжують активно працювати над облаштуванням благоустрою міста. Про це повідомили у пресслужбі Ірпінської міської ради.
Співробітники прибирають вулиці та тротуари, розчищають прибудинкові території, скошують траву та облгороджують кущі і дерева.
Нагадаємо, нещодавно комунальні служби прибирали пішохідні переходи та готували місто для проливних дощів.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.









Всього комментарів: 0