fbpx
Новини, Слайдер

Кулеба: до 5 серпня комісії мають завершити обстеження захисних споруд у закладах освіти

Субота, 30 Липня 2022 | 17:00

У Київської області до 5 серпня комісії мають завершити обстеження захисних споруд у закладах освіти. Про це повідомили у пресслужбі Київської обласної військової адміністрації.

Олексій Кулеба зазначив, що всього в Київській області на обліку перебуває 583 захисні споруди — 143 сховища та 440 протирадіаційних укриттів, а також понад 10 тисяч найпростіших укриттів. Така кількість споруд дозволяє повністю забезпечити укриття всього населення Київської області.

Крім того, на початку липня в усіх районних військових адміністраціях та територіальних громадах області були створені комісії, що перевіряють стан готовності захисних споруд цивільного захисту до використання за призначенням та забезпечення їх потребами в питній воді та продуктах харчування.

«Усього в Київській області 1353 заклади освіти, з них 1089 — комісії вже перевірили. Обстеження укриттів комісії планують завершити до 5 серпня. Докладаємо максимум зусиль, аби забезпечити дітям комфортні, та, головне, безпечні умови навчання», – прокоментував голова Київської ОВА.

Зокрема, Олексій Кулеба наголосив, що наразі ведеться робота щодо будівництва нових укриттів та приведення існуючих у стан готовності до використання за призначенням. Розробляються зміни до відповідних програм та досягнуті попередні домовленості з проектними організаціями щодо будівництва найпростіших укриттів в області.

За результатами засідання комісією вирішено в найкоротші терміни завершити обстеження всіх захисних споруд у закладах освіти України та обладнати їх усім необхідним.

Раніше ми писали, що рятувальники Бучанщини перевірили укриття в Ірпінському фаховому коледжі Національного університету біоресурсів природокористування України.

Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у  Telegram-каналі.

Четвер, 13 Січня 2022
9:00

Щедрий вечір: традиції свята та прикмети

Вечір 13 січня, напередодні Старого Нового року, називають Щедрий вечір. Українці 13 січня також відзначають Маланки та Василів вечір. У ...

Понеділок, 31 Серпня 2020
9:53

Пологовий будинок в Ворзелі закрили на карантин

Пологовий будинок Ірпінської центральної лікарні у Ворзелі закрили на карантин через виявлення  випадку  захворювання на  COVID-19. Протягом ...

Вівторок, 22 Березня 2022
16:16

Поблизу Макарова згорів склад «Фармак»: збитки компанії близько 1,5 мільярда гривень

Поблизу Макарова унаслідок бойових дій згоріла фармацевтична компанія Фармак, де знаходились готові ліки та сировина для них. Про це повідомив ...

Вівторок, 07 Червня 2022
16:00

Продовжується збір коштів на операцію ірпінському вишивальнику

{:uk}Продовжується збір коштів на операцію ірпінському вишивальнику Івану Рябчуку. Про це повідомив директор Ірпінського історико-краєзнавчого ...