Кулеба: на Київщині відновлено роботу 85% об’єктів життєзабезпечення
На Київщині відновлено роботу 85% об’єктів життєзабезпечення. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба у Telegram.
«85% об’єктів життєзабезпечення в області працюють справно. Ми не тільки полагодили мережі, але й забезпечили надійність постачання необхідних для жителів комунальних послуг. Попереду осінньо-зимовий період, тому повноцінне функціонування об’єктів сфери життєзабезпечення є надважливим», – зазначив голова КОВА.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0