fbpx
Новини, Слайдер

Кулеба: у Київській області активно проводять підготовчі роботи до осінньо-зимового періоду

Середа, 03 Серпня 2022 | 17:11

У Київській області активно проводять підготовчі роботи до осінньо-зимового періоду. Мова йде, зокрема, про підготовку доріг, мостів тощо. Про це повідомили у пресслужбі Київської обласної військової адміністрації.

Мережа автомобільних доріг загального користування місцевого значення в Київській області складає 6 379,9 км. Незважаючи на обмежений фінансовий ресурс, відповідно до укладеного договору між Департаментом регіонального розвитку та підрядниками, у пристоличному регіоні здійснюються роботи з експлуатаційного утримання доріг та мереж зовнішнього освітлення вздовж проїжджих частин.

«Особливу увагу під час підготовки доріг до експлуатації взимку необхідно приділити побудованим тимчасовим переправам. Доручив фахівцям провести спеціальне обстеження та аналіз кожної тимчасової споруди, аби визначити, чи зможуть вони забезпечити транспортну функцію взимку», — зауважив очільник КОВА Олексій Кулеба.

Задля безпеки дорожнього руху всіх його учасників, зокрема і в осінньо-зимовий період, постійно проводиться ліквідація ямковості дорожнього покриття. Уже ліквідовано 42 556 м² вибоїн у всіх районах Київщини.

Окрім того, активно проводять покіс трави на узбіччях, прибирання сміття на зупинках громадського транспорту та вирізання порослі. Також фахівці встановлюють дорожні знаки для комфортного та безпечного руху автомобільними дорогами загального користування місцевого значення Київської області.

Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у  Telegram-каналі.

Понеділок, 16 Травня 2022
10:40

В ірпінській парафії відбулася виставка картин «Намальований Ірпінь»

В Ірпені при Парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ відбулася виставка картин «Намальований Ірпінь», присвячена Міжнародному Дню Сім'ї. Про ...

Середа, 23 Березня 2022
13:49

Окупанти знищили будинок Олександра Маркушина, мер дивом лишився живий

Вчора окупанти знищили будинок Ірпінського міського голови Олександра Маркушина, сам він дивом залишився живим. Про це він розповів в ефірі ...

Понеділок, 01 Лютого 2021
11:12

Де в Ірпені вимкнуть світло?

Компанія «ДТЕК Київські регіональні електромережі» оприлюднила графік планових відключень електропостачання на території Ірпінської громади на ...

Середа, 06 Липня 2022
14:00

Ірпінь відвідав прем’єр-міністр Ірландії

Ірпінь відвідав прем’єр-міністр Ірландії Міхол Мартін. Про це повідомили у пресслужбі Ірпінської міської ради. Під час візиту ...