fbpx
Ірпінь, Новини, Особистості, Слайдер

Максим Нельзін:  лише  з   підтримкою   Президента ми  можемо  зробити Ірпінь комфортним  для  життя 

Субота, 03 Жовтня 2020 | 18:23

Передвиборча агітація набирає обертів і більшість кандидатів в очільники Ірпінської ОТГ уже представили програму своєї політичної діяльності. Наразі з кандидатом від партії «Слуга народу» Максимом Нельзіним говоримо про перспективи розвитку об’єднаної територіальної громади та обговорюємо найактуальнішу проблематику сьогодення.

– Максиме, доброго дня! Всі ми уже знаємо, що ви балотуєтесь на виборах в Ірпінську ОТГ від Президентської партії. Що, насамперед, ви зробите для ірпінської громади у разі перемоги на виборах

– Доброго дня! Дякую за запитання. В Ірпені дуже багато проблемних питань, які потребують негайного вирішення, але, насамперед, нам необхідно зробити детальний аудит наших доходів та видатків. Потрібно перевірити наскільки заявлений бюджет реалістичний, адже від нас від’єднався Гостомель, який сплачував значну частку податків,  що наповнювали наш  бюджет. Також  потрібно  пам’ятати,   що у наступному році  буде скасована пайова  участь,  що теж позначиться  на бюджеті.  Разом з тим є дуже багато статей видатків, які я особисто хотів би переглянути.

– Наприклад?

– Наприклад, утримання комунального інтернет-провайдера в Ірпені, який з бюджету містян «з’їв» понад 40 мільйонів гривень. На даний момент, за моєю інформацією, яку я можу отримувати як колишній член виконкому, цей проект є  збитковим  та безперспективним.  Потрібно, щоб мешканці Ірпінської ОТГ самі вирішували що їм потрібніше – новий комунальний інтернет, чи, все ж таки, садочок, який, до того ж, обійшовся б дешевше і в будівництві і в утриманні. Саме тому, коли ми з командою прийдемо до влади, ми займемося питанням детального аудиту.

– Максиме, Ви маєте конкретну програму дії в Ірпінській ОТГ? Вирішення яких проблем є ключовими для регіону? Давайте детальніше обговоримо

– Перш за все, нам потрібно оптимізуватися та направити всі наявні ресурси на вирішення глобальних питань. На мою думку, пріоритетом є садочки та школи. Без вирішення цієї проблематики – немає майбутнього Ірпінської ОТГ. Насамперед необхідно зробити реконструкцію уже наявних закладів освіти та збудувати нові навчальні заклади із залученням асигнувань з державного та обласного бюджетів. Без підтримки держави ми не зможемо відвернути освітній колапс, до якого рухаємось впевненим кроком. Більше того, я хочу забезпечити безкоштовне харчування абсолютно всіх дітей в школах, адже лише при повноцінному та здоровому харчуванні діти зможуть якісно засвоювати нові знання та залишатимуться здоровими.

Чи збираєтесь Ви залучати забудовників до будівництва дошкільних навчальних закладів?

– Будівництво садочків – це виключно питання місцевої влади. Лише вона повинна контролювати це питання. Місцева влада, видаючи містобудівні умови повинна передбачити необхідність будівництва дошкільного закладу тим чи іншим забудовником   за всіма обумовленими критеріями. Немає садочка – немає містобудівних умов. Дитячі садочки, при такому навантаженні забудови мають будуватися  втричі  швидше, і не важливо хто будує – влада чи забудовник.

Наступна проблема та принципове для мене питання – це заборона зміни цільового призначення земельних ділянок з присадибним та промисловим призначенням під багатоквартирну забудову. Нам потрібно створювати робочі місця в регіоні та зосередитися на розвитку регіону. Ми не маємо перетворитися на спальний мікрорайон Києва, яким ми є на сьогоднішній день. Ми повинні створити велику кількість робочих місць і не допустити забудову великих промислових майданчиків, Таких як завод «Перемога» та завод « Машторф», які готували під багатоквартирну забудову. Я категорично переконаний, що такі речі просто недопустимі. Команда Президента цього не дозволить, в Ірпінській ОТГ має розвиватися виробництво, там мають створюватися робочі місця.

Також надзвичайно великою проблемою є перенавантаження доріг. Люди по 4 години на день проводять у заторах і без втручання президентської партії та програми «Велике будівництво» Президента України, ми самостійно цю проблему не вирішимо. У міста є велика кількість зроблених проектів, реалізація яких коштує недешево. Наприклад, проект обхідної дороги з вулиці Підгірної до новорпінської траси коштує більше 100 мільйонів. Будівництво такої дороги розвантажило б центр міста, але даний проект нам не по кишені. На такі речі нам потрібна підтримка держави

І це далеко не всі проблеми, які потребують вирішення. Ми катастрофічно відстаємо у розвитку соціальної інфраструктури. Так, певні об’єкти зараз відкриваються, але їх недостатньо для того щоб перекрити потреби населення. Ми одні з лідерів по введенню в експлуатацію нерухомості, у нас щороку здаються не просто будинки, а цілі житлові райони. Той темп, яким ми рухаємось мене категорично не влаштовує і боюсь, що за 5 років також рівня будівництва Ірпінь буде настільки перенаселеним, що тут неможливо буде жити. Без залучення державної влади ми не впораємось ні з освітнім, ні з транспортним, ні з медичним колапсом. Наші діти вчаться у перенавантажених школах, приватні дитячі садочки знаходяться в підвальних приміщеннях, а вартість за такі садочки просто непідйомна для більшості батьків.

Ми йдемо до влади сильною командою молодих та амбіційних людей разом з Президентом та Олександром Дубінським, який очолює осередок Київщини. Ми маємо чіткі плани та детальні проекти як вивести Ірпінь з соціальної катастрофи.

– Останнім часом дуже багато негативу направлено в бік партії «Слуга народу» саме в Ірпені, як ви з цим боретесь?

– Ми партія Президента, ми не боремось з місцевими князьками та псевдоелітами. Ми слідуємо заданому Гарантом вектором та відверто показуємо свою позицію. Я вважаю, що ми не повинні реагувати на замовні публікації та закиди з боку опонентів. Якщо хтось нечесним способом хотів купити місця в партії «Слуга народу», але в них не вийшло, бо нинішня влада країни некорумпована, то не потрібно весь негатив скидати на партію та на Президента.

– До нас надійшла інформація, що останні 2 місяці почалися махінації зі зміною місця голосування. Що скажете з цього приводу?

– З цього приводу можна сказати одне – та команда, як на сьогоднішній день при владі дуже боїться, що їх не підтримає народ і всіма способами намагається додати собі голосів. За моїми даними, більше 3000 осіб змінило місце голосування за 2 місяці. Співпадіння? Не думаю. Такі механізми може провертати лише діюча місцева влада. Але я думаю, що наші люди непідкупні, вони мислять по-іншому, живуть по-іншому, і приймуть правильне рішення.

– Чому мешканці Ірпінської ОТГ мають віддати голос саме за Вас та Вашу команду?

– Я не звик себе вихваляти, але ось що можу сказати з цього приводу. Ми команда Президента, команда правлячої політсили. В нашій команді виключно висококласні фахівці, які щиро люблять Ірпінь і хочуть якісних змін для Ірпінської ОТГ. Ми збираємось тут жити і нам важливо, щоб Ірпінь був комфортним. Ми хочемо, щоб наші діти навчалися у комфортних школах та дитячих садочках, щоб мешканці Ірпінської ОТГ отримували якісні медичні послуги в Ірпені, ми хочемо, щоб наші мешканці швидше поверталися до своїх родин з роботи. Нам не байдуже майбутнє нашого міста. Разом з Президентом ми зробимо Ірпінь кращим!

Понеділок, 21 Вересня 2020
18:37

В Ірпені невдоволені мешканці міста перекрили дорогу

Сьогодні,  21  вересня 2020 року,  невдоволені  забудовою  Ірпінці перекрили  дорогу, що призвело до  виникнення затору на в'їзді в  Ірпінь. ...

П’ятниця, 05 Червня 2020
9:57

ДТП біля ТРЦ “Жираф” в Ірпені. Водій влетів в паркан

Сьогодні,  5   червня,  біля ТРЦ "Жираф"  сталася  ДТП. Водій  автомобіля  не впорався  з  керуванням та  влетів в  паркан. Наразі  на ...

Понеділок, 22 листопада 2021
15:30

В Україні запрацював додаток для захисту жінок

В Україні запрацював мобільний застосунок SafeUp, за допомогою якого жінки можуть допомагати одна одній, якщо опинилися у небезпеці, ...

Понеділок, 29 листопада 2021
11:00

Укрпошта виготовила для Податкового університету спеціальний конверт та марку, а виш погасив їх

З нагоди 100-річного ювілею Державного податкового університету, Укрпошта виготовила для вишу спеціальний конверт та марку, які керівництвом ...