fbpx
Ірпінь, Особистості, Слайдер

Максим Нельзін: Я не хочу грати у політику, містом має керувати успішний та досвідчений менеджер та господар.

Субота, 26 Вересня 2020 | 19:35

В Ірпені розпочалася передвиборча політична гонка, в якій різні політсили уже затвердили своїх кандидатів на посаду голови Ірпінської об’єднаної територіальної громади. Нещодавно партія Президента Зеленського «Слуга народу» представила свого кандидата та фіналізувала список претендентів на крісло очільника територіальної громади. Кандидатом від правлячої політсили став корінний мешканець Ірпеня Нельзін Максим Сергійович. Хто такий Максим Нельзін та чому він вирішив взяти на себе відповідальність за розвиток громади дізнавалась газета «Ірпінський вісник».

– Доброго дня Максиме! Дякуємо, що змогли виділити нам час для спілкування. Наразі в Ірпені виник небувалий інтерес до Вашої персони, тому пропоную ближче познайомитися та розповісти нашим читачам якомога більше інформації про Вас. Розкажіть про себе: де народилися, чим займаєтесь та що плануєте на майбутнє?

– Доброго дня! Дякую що завітали, радий познайомитись з вами. Я народився я в Ірпені, тут виріс і проживаю зі своєю сім’єю по сьогоднішній день. Успішно працюю нотаріусом уже 19 років, чим неабияк пишаюсь. Маю чудову сім’ю — дружину та двох доньок. Моя дружина — успішний нотаріус, старша донька відвідує 12 школу, молодша ще ходить в садочок. Щодо майбутнього, як ви, мабуть уже знаєте, на найближчих місцевих виборах планую разом з фракцію «Слуга народу» очолити рідний Ірпінь, щоб зробити життя містян гідним.

– Щодо цього, хотілося б обговорити детальніше. Чому Ви вирішили балотуватись та чому саме від команди «ЗЕ!»?

– Я переймаюся майбутнім свого рідного міста. Мені не байдуже як воно буде розвиватися та як тут будуть жити мої діти. З кожним роком воно стає все менш комфортним. Зараз я чую все більше нарікань від ірпінців на затори, в яких люди практично живуть, на комунікації, яких не вистачає на такий об’єм жителів, на відсутність медицини та катастрофічну недостатність дитячих садочків і шкіл. Впевнений, ви теж чули про ці проблеми, адже про них говорять скрізь. Я хочу повернути Ірпеню колишній статус курортного міста, а не міста тотальної забудови. Я іду від партії Президента, оскільки цілком і повністю підтримую заданий ним вектор. Я впевнений, що лише з його підтримкою ми зможемо досягти розквіту Ірпеня та його збалансованого розвитку.

– До цього ви були членом політичних партій?

– Ні, я не мав стосунку до політики, але зараз, коли накопичилась така кількість проблем, я зрозумів, що потрібно діяти.

– Як Ви прокоментуєте те, що Вас вважають підконтрольним ексмеру Володимиру Карплюку?

– Я самодостатня людина, яка зробила себе сама. Я довго та наполегливо працював. І всі мої успіхи — моя заслуга. Єдині люди у світі, які можуть собі дозволити зовсім трохи маніпулювати мною — це мої дівчатка та дружина.
Щодо Володимира Андрійовича. Дійсно, я знаю його понад 13 років, та підтримував його першу передвиборчу кампанію. Мені, як людині небайдужій, імпонувала сама ідея зробити Ірпінь кращим. Я дуже люблю Ірпінь. І було б неправильно і, взагалі, цинічно, не підтримати корисні для міста ініціативи. Я не хочу грати у політику. Містом має керувати успішний та досвідчений менеджер та господар. Я підтримаю кожного, хто щиро любить наше місто. Але я точно так само, особисто в очі, буду висловлювати своє невдоволення. Я не раз казав Володимиру Андрійовичу що, те, що зараз відбувається в місті — неприпустимо. І, по суті, є злочином перед містянами. Я звик говорити людям свою думку особисто, а не писати критику в соціальних мережах та замовних статтях.
Сьогодні місто потерпає від тотальної забудови. Нерозумної забудови, яка замість того, щоб давати Ірпеню нові можливості створює проблеми, які лише накопичуються. Потрібна системна та кропітка праця. І це праця не тільки голови ОТГ. Це щоденна праця і відповідальність і депутатського корпусу, і виконкому, і кожного жителя Ірпені. Я прийняв рішення взяти на себе відповідальність за своє рідне місто, оскільки хочу , щоб тут жили наші з вами діти. Зі мною іде сильна, професійна команда, яка розділяє мої прагнення.


– А хто входить в вашу команду ?

– По-перше, моя команда — це Ірпінь. Зрозумійте, Голова – це не князь і не власник міста. Це лише менеджер. Робітник по найму. Якого беруть на роботу містяни. І без підтримки і навіть жорсткого контролю не вийде побудувати нову систему життя у місті. Щодо депутатів які йдуть зі мною. Це чесні, незаангажовані люди без політичного минулого. Вони, так як і я, повністю підтримують Президента і самовіддано працюватимуть над розвитком міста. Вони не будуть красти, бо це успішні та самодостатні люди. Моя команда докладе максимум зусиль для того, щоб зробити життя у місті кращим. Кожен з них — професіонал своєї справи і любить Ірпінь понад усе. Я буду дуже  вдячний якщо найближчим часом ви опублікуєте нашу програму та візьмете такі  ж  інтерв’ю у кандидатів, щоб  припинити маніпуляції  направлених на  дискредитацію   президентської  політисили.

– Місцеві ЗМІ оприлюднили інформацію, що Ви фінансували Володимира Карплюка на парламентських виборах. Сума внеску становила 1,1 млн. гривень, це дійсно так?

– Карплюк не мало зробив для міста і так, я його підтримував, в тому числі і фінансово. Я не крав на це гроші, а заробив їх сумлінною працею і вправі ними розпоряджатися так, як вважаю за потрібне. Точно так само я фінансував відкриття інфекційної клініки для хворих на COVID-19, я давав кошти на будівництво дитячої поліклініки та на безліч інших проєктів для міста і ніколи не просив за це піару та визнання. Я робив це для свого міста, оскільки хочу тут жити і продовжуватиму робити це надалі.

– Чи правда, що Ви сприяли дерибану Ірпінської землі, оформлюючи необхідні для цього документи забудовникам? Саме тому Вас називають «чорним нотаріусом»?

– Давайте я поясню як працює нотаріус. Я не виділяю земельні ділянки забудовникам, цим займається місцева влада. До мене звертаються фізичні та юридичні особи, які приносять уже готові пакети документів. Чому звертаються саме до мене? Бо я найкращий нотаріус не лише в Ірпені, а й далеко за його межами. Наголошую ще раз, я займаюся процедурою оформлення, а не дерибаном.
Стосовно «чорного нотаріуса», я й сам не розумію що це означає. Я знаю лише одне — почалася передвиборча гонка і на мене намагаються вилити якомога більше бруду. Я чистий перед законом, Богом і людьми. А те, що я балотуюсь від Президентської партії доводить, що я достойна людина.

– Деякі політсили стверджують, що ви балотуєтесь як технічний кандидат на виборах. Як Ви це прокоментуєте?

– Як ви собі уявляєте, що від партії Президента може іти технічний кандидат? Як може технічного кандидата затверджувати Голова партії Президента та представляти ряд народних депутатів? Якщо таке можливо, то я не маю жодного уявлення як Вам відповісти.
Я щиро радий, що мені довірили таку відповідальну місію і я зроблю все, щоб не заплямувати ім’я президента та репутацію своєї родини.

– Максиме Сергійовичу, і на останок, яким Ви бачите Ірпінь через 5 років?

– Дуже хороше запитання! Я обожнюю Ірпінь, бо це моє рідне місто. Через 5 років я бачу його зовсім іншим — містом, у якому хочеться жити та ростити дітей. Я хочу , щоб Ірпінь прославився європейським рівнем життя, де буде місце просторим зеленим паркам, та розвитку бізнесу. Я хочу , щоб тут була лікарня, до якої не потрібно їхати в інше місто. Я хочу , щоб садочків та шкіл було вдосталь, щоб наші дітки здобували якісну освіту, а не вчилися по 3 зміни. Я хочу , щоб не було заторів і ми поверталися додому щасливими, а не злими на весь світ через двогодинну подорож з роботи додому. Я мрію про місто, в якому не буде місця політичним баталіям та незгодам. Я мрію при мир і достаток. Я впевнений, що разом з вами ми це втілимо в життя!

П’ятниця, 30 Квітня 2021
19:09

У середині травня в Ірпені стартують і фінішують 200-кілометрові велоперегони

15–16 травня відбудуться 200-кілометрові велоперегони «GRVL200 – Ірпінь 2021», які стартують і фінішують на ірпінській набережній. На ...

Четвер, 21 Січня 2021
14:20

Відбудеться сесія Ірпінської міської ради

​​22 січня 2021 року о 10:00 в залі засідань міської ради відбудеться позачергова п'ята сесія Ірпінської міської ради VIІІ скликання. Про це ...

П’ятниця, 30 Квітня 2021
8:51

На 8 сесії Ірпінської міської ради нагородили видатних спортсменів

29  квітня в Ірпінській  міській раді  відбулося  чергове  сесійне  засідання,  на  якому  було нагороджено  видатних спортсменів Ірпеня. ...

Четвер, 30 Січня 2020
10:13

Пригоди “скаженого запорожця” (відео)

Нещодавно  в Ірпені сталася  аварія  за участю  Лексуса  та Запорожця,  яка  миттєво стала  "хітовою".  Муніципальна варта  Ірпеня  ...