fbpx
Uncategorized, Ірпінь, Слайдер

Максим Нельзін: Я не хочу, щоб моє місто продавали по квадратних метрах і називали «містом недобудов»

Понеділок, 19 Жовтня 2020 | 15:26

– Передвиборча гонка завершується, на що сподіваєтесь та на що розраховуєте?
Місяць політичних перегонів пройшов дуже активно і вже зовсім скоро ми всі підемо на дільниці і будемо вирішувати долю нашої територіальної громади. Кожен з нас повинен пам’ятати, що ми робимо вибір, який впливатиме на наше з вами життя найближчі 5 років. Я щиро сподіваюся на те, що наші люди приймуть зважене рішення і не допустять, щоб містом управляли псевдоеліти та заангажовані політики.
Місту потрібна державна підтримка, і її може гарантувати лише президентська партія. Ірпінь, за правління поки ще діючої влади, багато втратив. Ми втратили статус Ірпінського району, а разом з ним Коцюбинське, Ворзель та Гостомель, які суттєво наповнювали бюджет Ірпеня. Наші опоненти докерувалися до того, що і з Бучею, яка наразі є центром нашого Бучанського району, у нас зовсім не дружні стосунки. Ми конфліктуємо з усіма сусідніми населеними пунктами і Ірпінь в опозиції до центральної влади, а так бути не повинно.

– Чи може Ірпінь розвиватися самостійно, без підтримки центральної влади?
Без владної підтримки ми можемо існувати, але не розвиватися. Проблеми Ірпеня, які ми маємо на сьогодні — це мала частина того, з чим доведеться потім розбиратися місцевій владі. Ми не можемо повноцінно наповнювати бюджет міста, так як ми не  створюємо робочі місця. Нам необхідно залучати інвесторів на наші наявні промислові майданчики, а не віддавати їх під багатоквартирну забудову, розвивати соціальну інфраструктуру міста, створювати бізнес-центри та заводити бізнес-структури у місто. Разом з тим нам необхідні асигнування з державного та обласного бюджетів для того, щоб місто стабільно і успішно розвивалося. Звісно, державні кошти – це не панацея для стрімкого та успішного розвитку, але вони необхідні для створення нових об’єктів соціальної інфраструктури та комфортного проживання населення.

– Ви, як людина, яка не брала участі у виборах, з чим зіткнулися на перегонах?
В першу чергу, я зіткнувся з величезною кількістю бруду, яку виливали на мене та на мою команду. Наші опоненти витрачали сотні тисяч гривень на нашу антирекламу, але я впевнений, що мешканці Ірпеня чудово знають де правда, а де провокація і не дозволять себе обдурити. Разом з тим, мене неприємно вразило те, що попри пандемію COVID-19 і шалену кількість інфікованих в день людей, деякі кандидати проводили агітацію у дворах, збираючи масові зустрічі, на яких не дотримувалися ні маскового режиму, ні соціальної дистанції. Ми не можемо так ризикувати життям людей та нехтувати їх здоров’ям. Саме тому, я відмовився від проведення масових зустрічей з виборцями, адже вважаю, що здоров’я наших мешканців важливіше за будь-які політичні рейтинги. Єдиним виключенням є зустрічі, які стосуються тих чи інших проблем, де люди самі наполягають на зустрічах, але і в тих випадках ми дотримуємося всіх карантинних вимог.

– В одному із ваших відеозвернень, Ви наголосили на тому, що в Ірпені через 5 років не буде недобудов, але багато хто з цим не згодний, а дехто в коментарях навіть звинуватив Вас в тому, що Ви оформлювали ці проблемні земельні ділянки. Чи є реальне розв’язання даної проблеми так як це може бути здійснено?
По-перше, я не оформляв ці земельні ділянки, це звичайна політична маніпуляція моїх опонентів, які хочуть мене безпідставно дискредитувати. Я не маю жодного відношення до даної ситуації та даних недобудов. По-друге, з будь-якої ситуації завжди є вихід, головне цим постійно займатися доки не знайдеться рішення.
Насамперед у цій ситуації потрібно навести лад у документах по земельних ділянках, щоб інвестори, які уже об’єдналися в ініціативні групи, могли оформити недобудову на себе. Якраз у цьому механізмі у мене є розуміння. Разом з тим у міста є достатньо можливостей підтримати добудову комунікаціями, скасуванням пайової участі та пошуком інвестора. У нас дуже багато забудовників, які, об’єднавшись, можуть допомогти добудувати дані об’єкти. Недобудови не вигідні нікому — вони псують імідж міста. Мене неприємно дивує те, що нинішня влада міста до цього так байдуже ставиться.

– Одразу виникає питання — якщо забудовникам не вигідно добудовувати чужі об’єкти, чому вони мають сприяти розв’язання питання з недобудовами?
Є таке поняття, як соціальне навантаження. Наскільки я знаю, коли давали квартири учасникам АТО механізм був знайдений, знайдемо і в цьому випадку. Повторюсь — головне бажання вирішити питання і постійна робота. У разі перемоги, я обов’язково зберу ініціативну групу інвесторів, ми призначимо відповідальних і почнемо вирішувати це питання, не перекладаючи відповідальність на когось іншого. Люди уже залишилися сам-на-сам з цим питанням і без допомоги влади вони не впораються.
Я не хочу чути від людей, що Ірпінь — це місто недобудов і я не відмовляюсь від слів, які озвучив у відеозверненні.

– Чи змінився вектор Вашої політичної програми за період передвиборчої агітації.
Загальний вектор програми лишився таким же, але, з часу моєї реєстрації як кандидата в очільники ОТГ, список питань, які необхідно вирішити, розширився, адже кожного щось турбує. Декого турбує відсутність дорожнього покриття на дорогах околиць міста, комусь набридли постійні відключення світла, значну частину населення турбує якість води та те, що її не вистачає на всіх, і так далі, проблем дуже багато. Я розумію, що в Ірпені є над чим працювати і є для кого старатися. Ми не обіцяємо золоті гори, не проводимо роботи для «замилювання очей» та не змушуємо людей за нас голосувати. Ми — за реальні речі, які дійсно можемо зробити самотужки, або з президентською підтримкою. Ми за достатню кількість шкіл з комфортними умовами за програмою «Новий освітній простір», ми за нові об’єкти соціально інфраструктури за програмою «Велике будівництво» ми за якісну медицину, вирішення транспортного колапсу і за збалансований розвиток Ірпінської ОТГ.
Нам необхідно приділити увагу селам, які увійшли до Ірпінської ОТГ. Це Михайлівка-Рубежівка, Козинці, Забуччя і Діброва. У кожному з цих населених пунктів є величезна кількість проблем, які не вирішуються роками.


Давайте детальніше поговоримо про села. Що конкретно по кожному населеному пункту ви плануєте зробити?
Почнемо з Михайлівки-Рубежівки. Насамперед село потребує очищення від сміттєзвалища, яке знаходиться поруч з будинками мешканців. Це потрібно вирішити негайно. Наступним кроком буде ремонт школи та благоустрій на її території, встановлення спортивних майданчиків, щоб школярі мали достатньо простору для навчання та розвитку та навчалися в комфортних умовах. Селу потрібен новий дитячий садочок та майданчики для відпочинку дітей та дорослих. Необхідно розвивати соціальну інфраструктуру.
Таку ж потребу у дитячих та спортивних майданчиках мають села Забуччя та Діброва. Тут також необхідно провести роботи з благоустрою території села та спрямувати всі сили на створення комфортних умов проживання.
Що стосується Козинців, там роботи ще більше. Там необхідно провести капітальні ремонти усіх закладів освіти та будинку культури, забезпечити належне медичне обслуговування селянам, відремонтувати та заасфальтувати дороги у селі. Все це потребує постійної сконцентрованої роботи влади та місцевого самоврядування.
Селам потрібні нові дороги та шляхопроводи. Усі без винятку села Ірпінської ОТГ мають проблеми з каналізацією та водопостачанням. Цим потрібно займатися і допомагати людям, направивши на це максимум зусиль. Я переконаний, що селам потрібно приділити особливу увагу та сприяти їх розвитку задля процвітання Ірпінської ОТГ.

– Вибори відбудуться уже за тиждень, чи розраховуєте на перемогу?
Я розраховую на перемогу Ірпеня у цих виборах. Мені важливо, щоб результат цих виборів приніс успішний та стрімкий розвиток Ірпінській ОТГ. Я не хочу, щоб моє місто продавали по квадратних метрах і називали «містом недобудов». Я мрію, щоб кожен, хто тут живе був задоволений школами, лікарнями, садочками, дорогами та комунікаціями. Я хочу зустрічати на вулиці щасливих мешканців і знати, що вони хочуть тут жити і народжувати тут дітей. Я впевнений, що ми можемо це зробити, нам це під силу. З підтримкою державної влади та Президента ми вдосконалимо Ірпінську ОТГ та доведемо, що Ірпінь може бути кращим. 25 жовтня прийдіть на вибори та підтримайте Ірпінь! Лише ви вирішуєте яким буде майбутнє вашого міста і лише ви можете на це вплинути.

Четвер, 20 Січня 2022
15:08

Де українці сидять частіше – в Instagram чи Facebook: дослідження

Агенція plusone social impact провела дослідження популярності соціальних мереж серед українців. У 2022 рокі Instagram вперше випередив ...

Середа, 13 Жовтня 2021
9:00

МОЗ роз’яснило, які документи потрібні для поїздок та перельотів між регіонами з 21 жовтня

Міністерство охорони здоров’я України повідомило, які документи потрібні для поїздок та перельотів між регіонами з 21 жовтня. Отже, якщо ви ...

Четвер, 26 листопада 2020
10:40

Новий антирекорд захворювань на COVID-19

15 331 новий випадок коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 26 листопада 2020 року. Зокрема, захворіли 659 дітей та ...

Понеділок, 08 Лютого 2021
13:55

У Київській області оголошено штормове попередження

У зв’язку з ускладненням погодних умов у Київській області оголошено штормове попередження, з 13:00 на окремих ділянках доріг тимчасово ...