Міні-заходи, салют та казкова атмосфера: як в Ірпені Новий рік святкувати збираються
В Ірпені новорічні свята розпочнуться зі святкування Дня Миколая 19 грудня о 17.00 урочисто відкриють міську ялинку на площі Шевченка, пише видання 04597.com.ua, посилаючись на слова мера Ірпеня Олександра Маркушина.
«У зв’язку з пандемією і карантином великого концерту ми не можемо провести, але буде чимало міні-заходів на свіжому повітрі, класний салют, ілюмінація і казкова атмосфера у всій нашій громаді», – повідомив мер Ірпеня Олександр Маркушина.
В період з 24 го по 26 грудня в паркам Ірпеня та в зонах відпочинку по селам громади відбудуться новорічні дитячі свята з музикою, аніматорами, чаєм та солодкими подарунками для дітей. Новорічна ніч для Ірпінчан буде проходити з святковою дискотекою, а також біля ялинки встановлять відео-екрани. Святковий салют будуть запускати о першій годині Нового року.
Вже 3-4 січня в будинках культури будуть проведені вистави для дітей соціальних категорій. Далі наступає період різдвяних свят. «В Ірпені вже склалася гарна традиція колядування, Водохреща. Наш Відділ культури забезпечить нам увесь цикл різдвяних свят», – додав Олександр Маркушин.
Раніше ми повідомляли, що в Ірпені розпачали підготовку до прийдешніх новорічних свят.








Всього комментарів: 0