fbpx
Ірпінь, Новини, Слайдер

MOLODIST стала партнером всеукраїнського «Building & Construction Forum»

П’ятниця, 29 Жовтня 2021 | 20:20

Інвестиційна група MOLODIST стала партнером масштабного форуму «Building & Construction Forum», який організували Ukrainian Real Estate Club та «Pro.Property» спільно із Конфедерацією будівельників України.

Захід, що об’єднує учасників ринку будівництва та нерухомості з різних куточків України, проводять уже третій рік поспіль. Цього року на форум завітали девелоперські та будівельні компанії, виробники будівельних матеріалів, архітектори та інженери, консультанти та маркетологи, а також представники фінасових установ та банків. Учасники зустрічі обговорили, що таке інвестиційний ринок, визначили який він – сприятливий клімат для розвитку нерухомості та дізналися, як будувати швидко і якісно.

Спілкування проходило у рамках чотирьох дискусійних панелей. Одна з ключових – «Розвиток міст та громад. Успіх у синергії». Тут, зокрема, говорили про те, як невелика громада може стати успішною завдяки розвитку будівельної галузі. Модератором цієї дискусії виступив співзасновник Інвестиційної групи «Molodist», голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.

За його словами, будівництво – це пріоритетна галузь у всьому світі, а подібні заходи дуже корисні і для влади, і для будівельників, адже, у них є можливість почути один одного, тому їх потрібно проводити й на регіональних рівнях. «У всьому світі будівництво – це пріоритетна галузь, одна з тих, які формують валовий внутрішній продукт країни. І компанія «Molodist» буде робити все, щоб такі заходи, в тому числі в рамках діалогу «влада і бізнес», відбувалися й на регіональних рівнях. Ми зробимо все, щоби подібний захід відбувся і в нашому регіоні саме заради цього діалогу», – підкреслив Володимир Карплюк.

Співзасновник Інвестиційної групи «Molodist» Антон Мирончук підкреслив, що компанії солідно бути партнером форуму, який має на меті покращення інвестиційного клімату і де учасники діляться досвідом, який дасть можливість спрогнозувати стан галузі в майбутньому. «Компанії «Molodist» за честь бути партнером такого серйозного заходу, який дійсно став майданчиком для спілкування між бізнесом та владою», – зазначив він.

Нагадаємо, нещодавно Ірпінь увійшов у рейтинг журналу Forbes «Найкращі міста для ведення бізнесу 2021» та посів 10 місце.

 

Субота, 20 листопада 2021
13:12

В Ірпені відкрилася виставка вишивальника Івана Рябчука

В Ірпінській міській бібліотеці  імені Максима Рильського відкрилася виставка робіт відомого вишивальника Івана Рябчука, яка триватиме з 19 ...

Понеділок, 20 Липня 2020
13:34

В КП “Ірпіньводоканал” продовжили карантин

На комунальному підприємстві “Ірпіньводоканал” продовжили карантин: до 22 липня прийом громадян проводитися не буде. Про це ...

Четвер, 21 Жовтня 2021
18:00

Перші і єдині: до України з Амстердаму прилетіли пінгвіни

В аеропорт «Бориспіль» пасажирським літаком KLM з Амстердаму прибули три самки пінгвінів Гумбольдта - Маргарет, Агата та Шарлотта. Після ...

Вівторок, 12 Жовтня 2021
9:50

Танцюристи ірпінського клубу «Адажіо» вибороли низку перемог на міжнародних змаганнях у Львові

Вихованці ірпінського Клубу танцювального спорту «Адажіо» здобули низку перемог у міжнародних змаганнях «Титули України-2021», які ...