Минулої доби в Ірпінській МТГ не виявили жодного ковід-хворого
9 січня 2022 року в Ірпінській МТГ не підтвердили жодного випадка захворювань на коронавірусну хворобу COVID-19. Про це повідомили у пресслужбі Київської обласної державної адміністрації.
За даними відомства, за минулу добу в Бучанському районі захворіло 43 особи, у т.ч. 3 дітей
Зокрема, ситуація така: Бучанська ОТГ – 4, з них 1 дитина (смт. Бабинці), Немішаєвська ОТГ – 2 (смт. Немішаєве – 1, смт. Клавдієво-Тарасове – 1), Гостомельська ОТГ – 4 (с. Горенка), Білогородська ОТГ – 6 (с. Білогородка – 4, с. Святопетрівське – 2), Вишнева ОТГ – 5 (м. Вишневе – 4, с. Крюківщина – 1), Борщагівська ОТГ– 20, з них 1 дитина (с. Петропавлівська Борщагівка – 5, с. Софіївська Борщагівка – 15 (з них 1 дитина), с. Чайки – 1), Дмитрівська ОТГ – 2, з них 1 дитина (с. Бузова – 1, с. Дмитрівка – 1 (дитина)).
Як зазначається, загалом у Київській області захворіло 135 людини, серед них 10 дітей, 13 хворих госпіталізовані, 122 особи перебувають вдома на амбулаторному лікуванні. За минулу добу одужали 78 осіб, у тому числі 9 дітей. У Бучанському районі одужало 29 осіб, з них 3 дітей.
Повідомлень про летальні випадки у хворих з підтвердженим COVID-19 не надходило.








Всього комментарів: 0