Минулої доби в Ірпінській МТГ виявили 73 ковід-хворих, з них 9 дітей
26 січня 2022 року в Ірпінській МТГ підтвердили 73 випадки захворювань на коронавірусну хворобу COVID-19, з них 9 дітей. Про це повідомили у пресслужбі Київської обласної державної адміністрації.
За даними відомства, за минулу добу в Бучанському районі захворіло 204 особи, серед них 26 дітей.
Зокрема, ситуація така: Бучанська ОТГ – 12 (м. Буча – 8, смт. Ворзель – 4), Бородянська ОТГ – 3, з них 2 дітей ( смт. Бородянка ), Гостомельська МТГ – 11, з них 2 дітей (смт. Гостомель – 8 (з них 2 дітей) с. Горенка – 3 ), м. Ірпінь – 71 (з них 9 дітей), с. Діброва – 1, с. Михайлівська Борщагівка – 1), Коцюбинська МТГ – 7 (смт. Коцюбинське), Білогородська ОТГ – 12, з них 7 дітей (с. Білогородка – 8 ( з них 5 дітей), с. Святопетрівське – 3 (з них 1 дитина), с. Шевченкове – 1 (дитина)), Вишнева ОТГ – 25 (м. Вишневе – 22, с. Крюківщина – 3), Борщагівська ОТГ– 24, з них 3 дітей (с. Петропавлівська Борщагівка – 7 (з них 1 дитина), с. Софіївська Борщагівка – 14 (з них 2 дітей), с. Чайки – 3), Дмитрівська ОТГ – 2, з них 1 дитина (с. Дмитрівка), Немішаєвська ОТГ – 14, з них 1 дитина ( смт. Немішаєве), Макарівська ОТГ – 21, з них 1 дитина (смт. Макарів – 14 (з них 1 дитина), с. Андріївка – 2, с. Мар’янівка – 1, с. Наливайківка – 1, с. Липівка – 3).
Як зазначається, загалом у Київській області захворіло 980 людей, серед них 141 дитина, 52 хворих госпіталізовані, 928 осіб перебувають вдома на амбулаторному лікуванні. За минулу добу одужали 378 осіб, у тому числі 28 дітей. У Бучанському районі одужало 53 особи, серед них 4 дітей.
Крім цього, надійшло 3 повідомлення про летальні випадки від COVID-19.








Всього комментарів: 0