На COVID-19 захворіли ще 72 жителі Приірпіння
За попередню добу коронавірусну хворобу виявили у 72 жителів Приірпіння. Водночас одужало 33 людини. Про це повідомив Київський обласний центр громадського здоров’я.
За його інформацією, 45 випадків COVID-19 було зафіксовано в Ірпені (у т. ч. захворіло 4 дитини), 3 – в Козинцях, 11 – у Коцюбинському, 7 – у Гостомелі та 6 – у Бучанській громаді.
Видужали 10 ірпінців, 21 житель Бучі та двоє гостомельців.








Всього комментарів: 0