fbpx
Новини, Слайдер

На деокупованих територіях треба оперативно відбудувати майже 40 тисяч об’єктів

Субота, 09 Липня 2022 | 12:13

На звільнених від російських загарбників територіях України необхідно оперативно відбудувати майже 40 тисяч об’єктів. Про це заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко сказав під час круглого столу «Разом з Україною. Механізми взаємодії органів місцевої та регіональної влади у воєнний час», повідомляє пресслужба ОП.

Він зазначив, що вже зараз на деокупованих територіях необхідно оперативно відбудувати майже 40 тисяч об’єктів, серед яких – 400 шкіл, 600 садочків та лікарень, а також об’єкти водо-, газо-, тепло- та електропостачання. Решта об’єктів – житлова інфраструктура.

Крім того, Тимошенко поінформував, що паралельно триває робота над довгостроковим проєктом відновлення та трансформації Української держави в сучасну, сильну, європейську та комфортну країну.

Заступник керівника Офісу Президента уточнив, що попередня оцінка втрат України від російської військової агресії наразі перевищує 700 мільярдів доларів, але ця цифра зростає, адже війна триває.

У своє чергу, на відновлення міста Ірпінь на Київщині, зруйнованого російськими військами під час окупації, треба 1 млрд євро. Про це раніше заявляв мер Ірпеня Олександр Маркушин у розмові з польським пресагенством.

Нагальні потреби в питанні відновлення інфраструктури перед зимовим періодом коштуватимуть державі близько 50 млн євро. Повне відновлення міста вартуватиме 1 млрд євро.

Під час візиту до Брюсселю Маркушин зустрівся з постійним представником Польщі при ЄС Анджеєм Садосєм та спікером Підкарпатського воєводства Владиславом Ортилем.

«Ми дуже вдячні Польщі, яка допомагає Україні різним чином. Ми розмовляли про економічні, транспортні, продуктові хаби та про місця з матеріалами й обладнанням для відбудови. Однією із тем був проект відбудови хабу фірм будівельного сектору в Ірпені. Також ми розмовляли про використання вантажу зі знищеного міста, який можна віддати на перероблювання і потім використати для відбудови», — сказав Олександр Маркушин.

Нагадаємо, що внаслідок російського вторгнення в Ірпені було знищено на 76%.

Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у  Telegram-каналі.

П’ятниця, 05 Лютого 2021
14:39

За добу на Київщині – 273 випадки коронавірусної хвороби

За добу на Київщині – 273 випадки коронавірусної хвороби й 486 одужань. За даними Київської облдержадміністрації, протягом останньої доби ...

Вівторок, 15 Лютого 2022
16:00

В Україні взялися за якість води: законопроєкт про реалізацію програми прийнято в цілому

Верховна Рада законопроєкт «Про Загальнодержавну цільову програму «Питна вода України» на 2022-2026 роки» прийняла у другому читанні та в ...

Понеділок, 07 Березня 2022
12:09

В Ірпені продовжує працювати волонтерський штаб: контакти

В Ірпені продовжує працювати волонтерський штаб. Про це повідомила депутатка Ірпінської міської ради Зоряна Міронішена. «Як тільки буде ...

Середа, 04 Березня 2020
19:10

Ірпінці наполягають на закритті КП “Муніципальна варта”

На сайті Єдиної  системи електронних  петицій  з'явилося  звернення мешканців Ірпеня з  проханням припинити  діяльність підприємства  КП ...