На Гостомельському шосе в Ірпені завершено демонтаж будинку (фото)
На Гостомельському шосе в Ірпені завершено демонтаж будинку 12-14-16. Про це повідомила депутатка Ірпінської міської ради Оксана Нечитайло на своїй сторінці у Facebook.
«Завершено демонтаж будинку 12-14-16 на вулиці Гостомельське шосе. Попереду – відбудова», – написала депутатка.
Раніше ми писали, що столиця передасть понад 200 млн гривень на відбудову області.








Всього комментарів: 0