fbpx
Новини, Слайдер, Україна

На Тернопільщині знайшли село, де мешкає лише одна людина: чоловік розповів, чим займається

Субота, 20 листопада 2021 | 18:21

У селі Червоному Тернопільського району мешкає лише одна людина – Михайло Чавурський. Чоловік наодинці вирощує овочі, збирає ягоди, сіє пшеницю та овес, має одну корову та коня, а ще собаку – охоронця.

Як розповіло Суспільне, чоловік із власної волі не залишає село, яке перебуває на межі зникнення з карти України. Ще зовсім недавно село було густонаселеним: 75 будинків, 56 дітей, які ходили до місцевої школи, працювали магазини.

«Тепер все заросло, нема чим хвалитися в селі. Людей немає, будинки повалилися», – розповів журналістам Чавурський.

За словами чоловіка, він прожив у Червоному все життя, дитиною навчався тут же. Покидати село не має наміру.

Голова Мечищівської сільської ради Василь Сидорович, до якої колись входило Червоне, сказав, що село поступово перетворюється на населений пункт-примару. А Чавурський мешкає за рахунок фермерства.

«Ми жартуємо з ним, що він тут і голова, і староста. Він сам керується. Садить город: картоплю, капусту, кукурудзу, пшеницю», – сказав Сидорович.

Щоб зрозуміти історію села, журналісти звернулися до історика Богдана Климка. Той розповів, що це село дуже давнє і бере свій початок від дохристиянських часів.

«На цій території проводили жертвопринесення на честь язичницького бога Молоха. Очевидно, з того часу назва Молохів залишилася за цією територією», – розповів Климко.

1946 року радянська влада вирішила перейменувати це село на Червоне.

Також історик розповів про місцеву легенду, згідно з якою на території села під час Другої світової війни впав якийсь літак. Місцеві не знали, чий він був – радянський чи німецький.

Молох – язичницьке божество. В основному йому поклонялися амонітяни – семітський народ, який жив від східного берега Йордану до Аравії (територія сучасної Йорданії). Є думка, що «молох» означає «цар», і це не власне ім’я, а титул, яким традиційно наділяли язичницьких богів. У Старому завіті Молох згадується багаторазово. Однією з основних рис культу Молоха є те, що в жертву приносили дітей.

 

 

 

 

 

Джерело: soc.obozrevatel.com

Середа, 30 Грудня 2020
12:27

Результати брифінгу Максима Степанова за 30 грудня

МОЗ спільно з Фондом соціального страхування відпрацювали механізм приймання та опрацювання через національний контакт-центр із протидії ...

Понеділок, 15 листопада 2021
15:00

Онлайн вибори в Україні: в Мінцифрі оцінили реалії та перспективи

У Міністерстві цифрової трансформації заявляють про технічну готовність до впровадження онлайн-голосування в Україні. Однак це також і ...

Четвер, 25 Лютого 2021
12:23

В Ірпені відкрили відділення Укрпошти

  Раніше у цьому приміщенні функціонувало 5-те відділеня Нової пошти. В Ірпені по вулиці Ново-Оскольська 2-о, за супермаркетом АТБ, ...