Нові подробиці аварії в Романівці – жертв стало більше
У реанімації померла дружина водія Москвича, тому жертв аварії троє. У них залишилися двоє неповнолітніх дітей.
Нагадуємо, вчора на в’їзді в Ірпінь зіткнулися Москвич і бус ритуальної служби з небіжчиком всередині.
Всі троє в Москвичі загинули. Чоловік і син на місці, дружина сьогодні вранці ….








Всього комментарів: 0