fbpx
Новини, Світ, Слайдер

Новим канцлером Австрії стане Карл Нехаммер

Субота, 04 Грудня 2021 | 18:00

Міністр внутрішніх справ Австрії Карл Нехаммер був обраний новим головою правлячої Австрійської народної партії (АНП). Таким чином, він став кандидатом на посаду канцлера країни. Про це повідомляє ORF, пише newsyou.info. Рішення було ухвалено президією партії одноголосно.

Нехаммер виступив на прес-конференції, висловивши подяку колишньому канцлеру Себастьяну Курцу за надану можливість очолити АНП.

Також він повідомив про заплановані перестановки в коаліційному кабінеті Австрії. Зокрема, міністерство закордонних справ знову очолить Александер Шалленберг, який сам досі обіймав посаду канцлера.

Крім того, міністра освіти Хайнца Фассманна замінить ректор Університету Граца Мартін Полашек, міністерство фінансів очолить Магнус Бруннер, а МВС – Герхард Карнер.

Карл Нехаммер народився 1972 року у Відні.

У 1999 році пройшов курс підготовки інструкторів зі зв’язків з громадськістю у напрямку Федерального міністерства національної оборони (BMLV). Був інструктором з комунікацій та риторики у міноборони Австрії, різних установах.

У 2007 році почав працювати у штабі Австрійської народної партії. З 2015 року – заступник генерального секретаря Австрійської федерації службовців, а з 2016 року – генеральний секретар цієї федерації.

З 2016 року став регіональним головою Віденського відділення Австрійської профспілки робітників.

З 2018 до 2020 року – генеральний секретар Австрійської народної партії. З січня 2020 року – міністр внутрішніх справ Австрії.

Понеділок, 30 Березня 2020
21:08

Новий міністр фінансів – випускник податкового університету в Ірпені

Сьогодні на посаду Міністра фінансів України призначили Марченка Сергія, який  є випускником Університету ДФС України.  Про це  повідомляє  ...

Середа, 06 Жовтня 2021
9:46

Ряд вулиць Ірпеня залишиться без світла

Через проведення планових ремонтних робіт без світла залишаться декілька вулиць Ірпеня. Про це повідомила пресслужба «ДТЕК Київські ...

Вівторок, 18 Січня 2022
14:45

У Бучанському районі чоловік загинув на дачі через пожежу

У Бучанському районі с. Микуличі, с/т Ручейок, вул. Зелена, чоловік загинув на дачі через пожежу. Причина пожежі встановлюється. Про це ...

Середа, 26 Січня 2022
12:42

МОН рекомендує перейти на дистанційне навчання

Міністерство освіти і науки України надіслало засновникам і керівникам закладів освіти рекомендаційні листи щодо організації освітнього ...