Очільника Київської ОВА Олексія Кулебу нагородили відзнакою Міністерства Оборони України
Голову Київської обласної військової адміністрації Олексія Кулебу нагородили відзнакою Міністерства Оборони — медаллю «За сприяння Збройним Силам України». Нагороду від імені Міністра Оборони України Олексія Резнікова вручив Командувач повітряного командування «Центр» генерал-лейтенант Анатолій Кривоножко. Про це повідомили у пресслужбі КОВА.
«Ця нагорода — для всіх мешканців Київщини, хто спрямовує свої зусилля на підтримку наших військових. Вона відображає те, як бореться український народ. Військові — тримаючи свої позиції на передовій і звільняючи кожен кілометр нашої землі. Цивільні — збираючи допомогу для української армії й тримаючи свій, цивільний фронт», — сказав голова КОВА Олексій Кулеба.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0