fbpx
Новини, Слайдер

Окупанти відправляють на війну випускників училищ та починають боротьбу за переділ влади – розвідка

Четвер, 12 Травня 2022 | 10:00

Окупанти відправляють на війну випускників училищ та починають боротьбу за переділ влади. Про це повідомили у пресслужбі Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Наразі відсутні ознаки намірів кремля завершити війну в Україні найближчим часом. Натомість продовжуються спроби проводити так звану «приховану мобілізацію». Проводиться активна агітаційна кампанія, а також направлення в зону бойових дій випускників та курсантів військових училищ.

Подібним чином поповнюється склад десантних підрозділів, які зазнали значних втрат на фронті. Зокрема, із запланованого на 25 червня випуску «рязанського вищого повітрянодесантного командного училища ім. Маргелова» більшість випускників заплановано одразу відправити до районів оперативного призначення на території України.

Також відомо, що у війні проти України ЗС РФ вже залучили майже 45% кількості автомобілів бригад матеріально-технічного забезпечення (2600 із 6000). Частину що залишилась прагнуть зберегти для логістичного забезпечення у випадку виникнення інших надзвичайних ситуацій. Наразі парк автомобільної техніки окупанти намагаються поповнити за рахунок викрадених в Україні машин.

Пробуксовування «спеціальної військової операції» стало каталізатором посилення прихованого протистояння всередині російського генералітету. Зокрема у генеральному штабі.

 Розбіжність та прихована конкурентна боротьба між групами у генштабі існували ще задовго до початку війни. Але останні провали та спроби інших центрів сили у російському істеблішменті покласти на військових всю повноту відповідальності за невдачі призвели до різкого загострення протистояння.

Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у  Telegram-каналі.

Вівторок, 25 Червня 2019
9:30

В останній день реєстрації до ЦВК подали 1200 заявок

Останній  день реєстрації   кандидатів  на  позачергові  парламентські вибори був, як   ніколи,  багатий на  кандидатські заявки  та  ...

Субота, 12 Березня 2022
10:05

Нацбанк закликав не виїжджати за кордон із готівковою гривнею

Національний банк України рекомендує українцям, що мають намір евакуюватися за кордон, не вивозити з собою готівкову гривню, а внести її на ...

П’ятниця, 06 Травня 2022
9:40

На Київщині очистили вже 258 кілометрів вулиць

На Київщині очистили вже 258 кілометрів вулиць. Про це повідомили у пресслужбі Укравтодору. «За перший місяць після деокупації прибрано 258 ...

Четвер, 19 листопада 2020
11:21

Звернись до лікаря, не виходячи з дому

Координаційний центр Ірпінської поліклініки повідомляє, що лікарі КЦ завжди на зв ' язку та готові консультувати дистанційно! Центр  дбає про ...