Олександр Маркушин привітав захисників і захисниць з Днем Збройних сил України
Ірпінський міський голова Олександр Маркушин на своїй сторінці у Facebookпривітав захисників і захисниць з Днем Збройних сил України.
«Вітаю наших захисників і захисниць з Днем Збройних сил України! Сьогодні саме ви, без жодних перебільшень, є силою і міццю нашої держави. Жертвуючи найціннішим, ви оберігаєте мирне небо над нашими головами і спокійний сон наших дітей. Ворог боїться вас, іноземні колеги поважають, а ми щиро дякуємо за ваш подвиг! Дорогі наші, нехай вас минають всі кулі, поруч завжди хай буде надійне плече побратима, і нехай всі неодмінно повертаються додому живими. А ті, хто назавжди залишилися на полі бою, будуть вічно жити у наших серцях. Вічна пам’ять загиблим героям Збройних сил України! Велика шана нашим захисникам!», – зазначив очільник міста.
Нагадаємо, сьогодні Збройним силам України виповнюється 30 років. Плануються масштабні святкування.
Джерео: jurliga.ligazakon.net








Всього комментарів: 0