fbpx
Uncategorized, Ірпінь, Слайдер

Олександр Маркушин розповів про спробу не законного привласнення земель Ірпінської громади

Субота, 15 Січня 2022 | 12:20

Олександр Маркушин розповів про спробу не законного привласнення земель Ірпінської громади. Про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбук.

«Поки ірпінці щедрували і зустрічали Старий Новий рік, відбулася спроба привласнення земель лісового фонду в нашій громаді. Нам стало відомо, що дві земельні ділянки загальною площею понад 8 га, які належать до земель державного лісового фонду та знаходяться в межах території Ірпінської міської громади, так звані «чорні реєстратори» передали у приватну власність із цільовим призначенням під багатоповерхову забудову», – повідомив Олександр Маркушин .

Як стало відомо, інцидент стався 13 січня, здійснили її реєстратори з інших регіонів України.

«Працювали два реєстратори: Касяненко Марина Анатоліївна з Кіровоградської області та Мельник Інна Віталіївна з Харківської області. За інформацією, яку ми отримали з достовірних джерел, обидві представниці Держгеокадастру діяли на підставі підроблених державних актів 2001 року», – підкреслив мер міста.

Олександ Маркушин зазначив, що віддавши землі державного лісового фонду в приватні руки та ще й зі зміненим цільовим призначенням, Держгеокадастр вийшов за межі своїх повноважень та порушив земельне законодавство.

«Ми уже готуємо подання в правоохоронні органи з повідомленням про цей ганебний злочин зі сторони Держгеокадастру. Також звертаємося до Державного агентства лісових ресурсів, яке є розпорядником згаданих земель, із вимогою також невідкладно звернутися до правоохоронних органів та суду для скасування рішень «чорних реєстраторів. Як бачимо, поки місцеві псевдоактивісти з подачі електоральних невдах кричать про землі «не в межах Ірпеня», зацікавлені особи тихенько роблять свою справу, на якій зароблять мільярди. Тому закликаю зараз усіх, кому справді не байдуже наше місто, активізуватися і допомогти повернути землі лісового фонду у власність держави.

А «чорних реєстраторів» попереджаю про відповідальність за такі дії. Ми просто так це не залишимо і контролюватимемо питання аж до моменту оголошення вироків «чорним реєстраторам», – підсумував очільник міста.

Четвер, 18 Лютого 2021
10:24

Безкоштовні консультації від «Юридичної клініки» УДФСУ

24 лютого в Ірпені на Київщині стартує соціальний проєкт навчально-практичної лабораторії «Юридична клініка» Університету державної фіскальної ...

Середа, 16 Грудня 2020
10:42

Водоканал повідомив про аварію на водопроводі в Ірпені

Комунальне підприємство «Ірпіньводоканал» повідомило, що у зв’язку з проривом у водопровідній мережі в Ірпені по вулицях Петрусенко й Личака ...

Четвер, 02 Січня 2020
12:44

“Лісапетний батальйон” в Ірпені запрошує на Різдвяні вечорниці

17 січня о 19:00 у  Центральному будинку культури відбудеться концерт Наталії Фаліон та "Лісапетного Батальйону"! Вартість  квитків  – ...

Понеділок, 16 листопада 2020
11:54

Чи звільнять Міністра охорони здоров’я Максима Степанова?

В Офісі Президента України й Кабінеті Міністрів вже погодили відставку очільника Міністерства охорони здоров'я Максим Степанов. Як розповів ...