Олександр Маркушин закликав дотримуватися комендантської години
Ірпінський міський голова Олександр Маркушин звернувся до жителів громади та закликав дотримуватися комендатської години. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.
«Шановні мешканці Ірпеня! Як і по всій Київщині сьогодні о 20:00 у місті почнеться комендантська година, що триватиме півтори доби. Закінчиться вона о 7:00 17 березня. Наполегливо прошу протягом цього часу не виходити без крайньої потреби на вулицю. Задля вашої безпеки перебувайте в укриттях! Дякую», – написав Маркушин.








Всього комментарів: 0