Олексій Кулеба: 20 жовтня необхідно мінімізувати використання електроенергії
20 жовтня до 23:00 на Київщині необхідно мінімізувати використання електроенергії. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба (відео).
Він закликав, вимкнути всі домашні прилади та побутову техніку.
Олексій Кулеба зазначив, що від сьогодні в містах буде обмежене використання вуличного освітлення.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0