Освітні заклади Ірпеня взяли участь у акції «Янголи пам’яті»
Учні та вихованці закладів освіти Ірпеня долучилися до Всеукраїнської акції «Янголи пам’яті» яка проводиться з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні. Про це повідомили у пресслужбі Управління освіти і науки Ірпінської міської ради.
«Щороку українці з усього світу створюють тисячі витинанок із білого або кольорового паперу, які символізують загиблих за Україну. Так вони вшановують пам’ять героїв, які віддали своє життя за мир на українській землі», – зазначили у пресслужбі.








Всього комментарів: 0