Покалічене місто: ситуація в Ірпені
Ірпінь залишається без світла, води і тепла понад три доби, підвозу їжі та води немає, окупанти заборонили містянам виходити з дому. Ворог штучно створює гуманітарну кризу в захоплених містах. Про це повідомили у пресслужбі Генштабу ЗСУ.
«Загарбники і далі завдають ракетно-бомбових та артилерійських ударів по Україні. Ворог продовжує використовувати аеродроми Білорусі для нанесення авіаударів. Окупанти порушують правила Міжнародного гуманітарного права, обстрілюючи цивільне населення, «зелені коридори», беручи у заручники жінок та дітей, розміщуючи техніку, боєприпаси у житлових кварталах. Ворог штучно створює гуманітарну кризу в захоплених містах. Ірпінь залишається без світла, води і тепла понад три доби, підвозу їжі та води немає, окупанти заборонили містянам виходити з дому. Пропагандистська армія ворога знімає постановочні репортажі для російських каналів щодо нібито гуманності й людяності солдатів РФ», – йдеться у повідомленні.








Всього комментарів: 0