fbpx
Новини, Слайдер, Спорт

Представник Фундації «Реал Мадрид» Ігнасіо Абаскаль провів навчання для українських тренерів

Субота, 23 Жовтня 2021 | 15:30

Головний методист Фундації «Реал Мадрид» Ігнасіо Абаскаль провів в Ірпені курс з футбольної методології для тренерів, які працюють у соціально-спортивних школах Фонду «Реал Мадрид» в Україні. Про це повідомили у пресслужбі Ірпінської міської ради.

Як стало відомо, курс тривав 3 дні, участь у ньому взяли тренери з Ірпеня, Тернополя, Хмельницького та Києва. «Три дні захопливих тренувань, лекцій, обміну досвідом та покращення професійних навичок. До нас приїхав головний методист Фундації «Реал Мадрид» для того, щоб покращити наші навички в методології викладання, підвищити кваліфікацію тренерів і взагалі покращити розуміння самої суті й філософії Фундації», – передає пресслужба міськради слова головного спортивного координатора соціально-спортивних шкіл Фонду «Реал Мадрид» в Україні Адама Семківа.

У пресслужбі стверджують, що на вихованців ірпінської школи Фонду «Реал Мадрид» чекає подорож до Іспанії та знайомство з футболістами «Реал Мадриду». «Протягом останніх 7 місяців вихованці ірпінської школи змагалися за мотиваційні браслети цих семи цінностей. І серед 132 дітей усі браслети зібрали тільки 9. Нагорода для них – 5-денна подорож в Іспанію, знайомство з футболістами «Реал Мадриду» та гра з іспанськими вихованцями соціально-спортивної школи», – повідомляє міськрада.

Як зазначається, головними спонсорами поїздки дітей до Мадриду є засновники школи – Фонд «Реал Мадрид» та громадська організація «Епіцентр – дітям».

Підкреслимо, що навчання тренерів в Ірпені організували за підтримки Інвестиційної групи Molodist та підтримки Ірпінської міської ради.

Четвер, 02 Грудня 2021
19:00

Дім з «Сам удома» тепер можна орендувати на Airbnb. І всього за $25

Знаменитий будинок з фільму «Сам удома» тепер можна орендувати на Airbnb. Фанати можуть провести там ніч лише за 25 доларів, пише ВВС Україна. ...

Понеділок, 17 Січня 2022
19:00

Увага! Ірпінський медцентр шукає фахівців

Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги шукає фахівців, а саме: - сімейних лікарів; - медичних сестер; - ...

Середа, 27 Жовтня 2021
18:00

Готуй сани з літа: час подумати про пробне ЗНО-2022

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 20.10.2021 № 141 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного ...

П’ятниця, 11 Вересня 2020
17:33

На Академмістечку розстріляли маршрутку

Чоловік розстріляв маршрутку №796 (ст. м. «Академмістечко» – с. Білогородка – м. Боярка) з пневматичної зброї. ...