fbpx
Освіта, Слайдер

Реформування ІТ-освіти: школярі отримають якісне навчання математики та інформатики

Субота, 15 Січня 2022 | 14:20

IT-спеціалісти без досвіду викладання можуть пройти інтернатуру в школі під наглядом досвідченого педагога та стати викладачем навчального закладу.

Якість викладання математики та інформатики у школах планують підвищити завдяки залученню до освітнього процесу IT-спеціалістів.

Відповідна ініціатива стане можливою завдяки затвердженому нещодавно Положенню про педагогічну інтернатуру, згідно з яким IT-спеціалісти без досвіду викладання матимуть можливість пройти інтернатуру в школі під наглядом досвідченого педагога та стати вчителем.

У Міністерстві цифрової трансформації зазначають, що опанувати практичні навички вчительської роботи IT-спеціаліст зможе завдяки закріпленню за ним досвідченого педагога, який сформує спеціальну програму проходження інтернатури.

«Упродовж року фахівець може сформувати та розвинути необхідні навички для навчання дітей та отримати можливість викладати у школі», – наголошують у відомстві.

Під час розробки Дорожньої карти реформування ІТ-освіти було виявлено, що в Україні недостатньо кваліфікованих вчителів із математики та інформатики. Це призводить до зниження загальної якості математичної та STEM-освіти.

«Представники бізнесу висловили свою готовність та бажання надавати підтримку закладам освіти в цьому напрямі», – додали у Мінцифри.

Пройти педагогічну інтернатуру за бажанням можуть непедагогічні працівники школи, що дасть їм можливість здобути потрібні навички, формувати професіоналізм, після чого – продовжити вже педагогічну кар’єру.

Джерело: internetua.com

Четвер, 09 Липня 2020
10:18

В Ірпені розпочалася виставка картин “Барви літа”

Про відкриття виставки  повідомила директор Ірпінської  центральної  бібліотеки Олена Циганенко Читальна зала Ірпінської центральної ...

Четвер, 16 Грудня 2021
18:30

Під Києвом збудують національну базу збірних команд України з футболу

У селі Княжичі Броварської громади планується будівництво національної бази збірних команд України з футболу. Про це сьогодні, 16 грудня, ...

Субота, 30 Жовтня 2021
18:15

MOLODIST долучилася до висадки 1 мільйону дерев

Інвестиційна група MOLODIST взяла участь в екологічній акції «Один мільйон дерев за одну добу», яка пройшла у рамках міжнародного проєкту ...

Понеділок, 04 Травня 2020
13:47

Карантин в Україні продовжать до 22 травня

Карантин в Україні буде продовжено до 22 травня. Проте вже з 11 числа розпочнеться зняття певних обмежень, як це передбачалося у плані виходу ...