fbpx
Здоров'я, Новини, Світ, Слайдер

Різьке зростання COVID-19 фіксують в Європі, людей просять повернутися до масок

Субота, 02 Липня 2022 | 16:04

 

УЄвропі стрімко збільшується кількість нових заражень на COVID-19, що може призвести до зростання рівня смертності, заявив директор європейського регіону ВООЗ Ганс Клюге в інтерв’ю AFP.

«Ми дійсно бачимо «вибух»… Взагалі необхідно лише кілька днів, аби кількість випадків у Європі перевищила мільйон… Наближається скрутний час, слід бути відвертими стосовно цього», – повідомляє Ганс Клюге директор європейського регіону ВООЗ.

«Ми мусимо тримати школи відкритими до останнього, оскільки не можемо дозволити допустити втрачене COVID-покоління», – зауважує Ганс Клюге.

Також Клюге наполягає, що люди повинні повернутися до масового використання масок. І сам він одягнув маску навіть на онлайн-інтерв’ю.

«При загальному носінні масок та суворому контролі за соціальними зборами, ми можемо зберегти до лютого 266 тисяч житів у європейському регіоні», – підкреслив директор європейського регіону ВООЗ.

Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у  Telegram-каналі.

П’ятниця, 18 Лютого 2022
16:00

У Києві почнуть перший за 18 років капремонт Хрещатика: названо дату

Головну вулицю столиці розпочнуть оновлювати в середині березня, перший етап мають закінчити наприкінці травня, нині отримують дозвільну ...

Середа, 18 листопада 2020
10:37

У Бучі чоловік отримав ураження електрострумом

17 листопада, о 10:53 рятувальники Бучі отримали прохання про термінову допомогу на залізничній колії. Прибувши на місце виклику, вони ...

П’ятниця, 10 Грудня 2021
9:00

У 2022 році в Україні запровадять неонатальний скринінг — виявлятимуть 20 генетичних захворювань

З 2022 року в Україні буде запроваджено неонатальний скринінг для виявлення генетичних захворювань, перелік яких розширять до 20. Про це під ...

Середа, 24 листопада 2021
17:40

Жіночий флешмоб проти насильства: учасниці принесуть червоне взуття на центральну площу Ірпеня

25 листопада об 11:00 в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в Ірпені (біля пам’ятника Т. Шевченку) відбудеться жіночий ...