Рок-гурт «Без Обмежень» виступив у деокупованому Ірпені
Рок-гурт «Без Обмежень» виступив в Ірпені. Про це повідомили на сторінці гурту в Instagram.
«Мали за честь зіграти для військових, волонтерів та цивільних людей у місті-Герої Ірпінь. Саме тут, 15 січня 2022 року, ми розпочали тур «Вільні Люди» і зіграли перший концерт. І вже 17 квітня ми знову маємо змогу зіграти у Ірпені! Нашому, українському, Ірпені. Дякуємо нашим Захисникам! Слава Україні», – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, у березні гурт влаштував концерт для тероборони Ірпеня, а також подарував захисникам та захисницям гітару (відео).








Всього комментарів: 0