fbpx
Новини, Світ, Слайдер

Руські матері «штурмують» військкомати рф, щоб забрати синів з війни

Субота, 09 Квітня 2022 | 14:40

СБУ перехопила ромову з якої випливає, що матері окупантів почали «штурмувати» військкомати в Росії. Вони намагаються у будь-який спосіб забрати своїх синів із війни в Україні (аудіо). Про це повідомляє пресцентр СБУ.

«Матері російських окупантів почали «штурмувати» військкомати в РФ. Вони хочуть будь-що забрати своїх синів із війни в Україні. Для цього не шкодують ні грошей, ні зв’язків серед військового керівництва РФ», – йдеться в повідомленні.

Як доказ цьому СБУ опублікувала перехоплену розмову солдата 36-ої окремої мотострілецької бригади РФ з дислокацією у Борзі, що в Забайкальському краї.

«Це військове формування «відзначилося» тим, що ще у 2015 році під виглядом «донецьких сепаратистів» воювало проти України. Тож тепер їх кинули під Київ, як досвідчених головорізів. Та ця зустріч з ЗСУ для багатьох із них стала фатальною», – розповіли у прес-центрі.

Так, у перехопленій розмові мати каже своєму синові, що домовилася з командуванням, щоб його повернули на місце дислокації та радить йому не сподіватися, що їх скоро виведуть.

«…не будут выводить, сейчас будете обратно сюда заходить. Это все еще не прекратится, вывозят технику, везут… народ туда. Кто погибший, заменяют вот этими остатками», – каже матір окупанта, а для переконливості перелічує, у скількох знайомих жінок вже загинули чоловіки.

Джерело: www.rbc.ua

Середа, 08 Грудня 2021
15:30

Муніципальна варта Ірпеня провела турнір із настільного тенісу

Муніципальна варта Ірпінської міської ради провела турнір з настільного тенісу. Про це повідомили у пресслужбі мунварти. Як зазначається, ...

П’ятниця, 18 Лютого 2022
17:00

У МОЗ пояснили, чого чекати від нового варіанту штаму Омікрон

В Україні зафіксовано новий варіант штаму Омікрон – ВА2. У МОЗ він викликає занепокоєння через враховуючи більшу швидкість його передачі і ...

Вівторок, 05 Травня 2020
13:20

На Приіріпінні 3 нових випадки захворювання на COVID-19

За інформацією Ірпінського міського центру первинної-медико санітарної допомоги за минулу добу у Приірпінні виявили ще три випадки ...

Четвер, 12 листопада 2020
10:53

Капітальний ремонт дороги в Бучі на вулиці Інститутській

В Бучі частково перекрили вулицю Інституську через капітальний ремонт дороги з будівництвом тротуарної доріжки. Тимчасово проїзд від вул. ...