Село Дмитрівка звільнено від окупантів (відео)
Село Дмитрівка Бучанського району звільнено від окупантів. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства оборони України – відео.
Як стало відомо, окупанти тримали Дмитрівку в окупації протягом 3 тижнів, техніку ховали серед мирної інфраструктури.
«Йшла колона руських, тоді тут більша частина села погоріла. Перший раз коли стріляли, два двора згоріло, а позавчора майже все погоріло», – розповів місцевий мешканець.
Військослужбовці розповідають, що звільняючи Дмитрівку вони знищили понад 15 одиниць техніки окупанта та весь її екіпаж.
Термінові і важливі повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0