fbpx
Новини, Слайдер

Сім базових елементів оборони міста: поради від поліції

Понеділок, 21 Березня 2022 | 9:42

Начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов оприлюднив 7 базових елементів оборони міста. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Як стало відомо, основними елементами будь-якої оборони є: підготовка, гнучкість, безпека, операції на відстані, зрив планових дій, маневр, здатність мобілізуватися.

Як повідомляється, щойно міський захисник вирішує битися, він має почати планувати та організовувати міську територію відповідно до своїх планів.

«Міські захисники ніколи не припиняють готуватися. Навіть коли вони б’ються, одні бійці продовжують стріляти, а інші – продовжують готувати нові укриття та перешкоди», – зазначено у порадах.

Вся оборона повинна мати гнучкість та здатність адаптуватися до дій нападника. Водночас захисники мають впевнитися, що місто захищене з усіх боків.

Водночас важливо знищувати нападників на дальніх рубежах, до того, як вони наблизяться та спробують увійти у місто.

Захисники також мають використовувати міські терени, щоб розбити формування нападників, конвої, відокремити танки від піхоти. Слід використовувати як вогонь, так і швидкі маневри. У критичний момент повині бути готові мобілізувати великі групи захисників для сконцентрованої атаки на нападника.

Як повідомляється, міська війна, включаючи оборону, потребує у чотири рази більше боєприпасів, ніж така ж операція у сільській місцевості. Тому потрібно збирати боєприпаси. Зокрема, окрім протитанкових керованих ракет (ПТУР), таких як Javelin, РПГ та NLAW, потрібно дуже багато набоїв, гранат, протитанкові та протипіхотні міни, одноразові дрони, протиповітряні засоби (Стінгер), снайперські гвинтівки. Слід також запастися водою, продуктами тривалого зберігання, паливом (для приготування їжі\автомобіля\генератора).

Як зазначається, підготовлені міські захисники мають перевагу військова доктрина говорить, що нападнику потрібно у 3-5 разів більше людей, ніж під час атаки на відкритій місцевості чи у лісі. Ворогу може знадобитися 5 або більше солдатів проти 1 солдата\бійця, що обороняється.

Отримуйте ще більше цікавих та оперативних новин – підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook та на Telegram-канал.

Вівторок, 22 Березня 2022
16:38

Як річка Ірпінь столицю захищала і українців берегла

{:uk}Українська журналістка та народна депутатка Вікторія Сюмар у Всесвітній день води розповіла на своїй сторінці у Facebook про річку-герой ...

Неділя, 21 листопада 2021
10:00

Ада Роговцева відвідала Приірпіння: актриса завітала до Гостомеля на творчу зустріч

З нагоди Дня працівників культури та народної творчості до Гостомеля завітала Народна артистка та Герой України Ада Роговцева, пише Зоря ...

Середа, 27 Січня 2021
18:12

На COVID-19 захворіло ще 39 жителів Приірпіння

На COVID-19 захворіло ще 39 жителів Приірпіння, одужало 323. За попередню добу в Приірпінні коронавірусну хворобу було діагностовано в 39 ...

Вівторок, 07 Грудня 2021
13:00

Чорний ящик Землі. В Австралії з’явиться сховище даних про неминучий кінець світу

На австралійському острові Тасманія встановлять ящик для зберігання інформації про жахливі проблеми, з якими зіткнеться світ, якщо людство не ...