Сьогодні в Ірпені можна отримати дитяче харчування
Сьогодні, 20 січня з 11:00 до 20:00 в Ірпені на вул. Попова, 22, оф. 15 можна отримати дитяче харчування. Про це повідомила депутатка Ірпінської міської ради Оксана Нечитайло на своїй сторінці у Facebook.
«Любі жінки та матері, протягом завтрашнього дня (п’ятниця) з 11:00 до 20:00 у офісі #ВІЛЬНА_жіночий_простір можна безкоштовно отримати якісне дитяче харчування. Тому, у кого є малеча і хто дійсно потребує такого роду допомогу, просимо завтра завітати до нас вул.Попова, 22, оф. 15 або звернутися за телефоном +38 067 730 23 84 (Оксана, помічниця депутата)», – написала депутатка.
Нагадаємо, щопонеділка о 13:30 в Ірпені можна отримати комплексний обід.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0