Стало відомо, коли відновиться транспортне сполучення з Ірпенем
Працівники Укравтодору продовжують зведення тимчасової переправи через ріку Ірпінь на автошляху Р-30, яку було зруйновано в наслідок приходу руського міра. Про це повідомили у пресслужбі Укравтодора.
«За останню добу 176 робітників та 94 спецмашини дорожників працювали на північному заході Київщини. Залучено підрядні організації: Автомагістраль-Південь, Спец Комплект Постач, ДП «Київський облавтодор» та ПП «Автомагістраль». 29 кілометрів траси М-06 Київ – Чоп, котру рашистські загарбники перетворили на цвинтар знищеної техніки, очищено», – йдеться у повідомленні.
У місті Ірпінь прибрано 16 кілометрів вулиць:
- вул.Садова – 1,1 км
- вул.Соборна – 4,9 км
- вул.Університетська – 10 км.
«Також триває зведення тимчасової переправи через ріку Ірпінь на автошляху Р-30. Там 6 квітня працював 41 дорожник. На мосту влаштовуємо труби, щебеневу основу та земляний насип. Тимчасова переправа допоможе відновити транспортне сполучення з Ірпенем», – зазначили у пресслужбі.
Як повідомляється, завершити влаштування мосту планується на початку наступного тижня.
ермінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0