fbpx
Новини, Слайдер

Стало відомо скільки потрібно коштів на відбудову Бучі

Понеділок, 16 Травня 2022 | 9:00

Бучанський міський голова Анатолій Федорук розповів скільки потрібно коштів на відбудову Бучі. Про це він написав на своїй сторінці у Facrbook.

«Продовжуємо рахувати збитки, яких завдала Бучанській громаді армія росії. Лише по Бучі, за оцінкою фахівців Мінекономіки та KSE, прямі та непрямі втрати становлять 449 мільйонів доларів США. Цей ті, що задокументовані станом на 10 травня в рамках проєкту «росія заплатить» та будуть пред’явлені російській стороні», – зазначив очільник міста.

Він зауважив, що загалом по Бучанській громаді постраждали 1354 будівлі. 1230 з них – це житлові будинки. Зокрема, 1051 – приватні житлові та 179 – багатоквартирні будинки. Майже половину з них уже обстежили спеціальні комісії, які складають дефектні акти. 124 – це нежитлові приміщення, зокрема, серед них:

  • 29 – заклади освіти
  • 9 – медичні заклади
  • 5 – адміністративні будівлі та релігійні споруди
  • 12 – комунальні об‘єкти
  • 69 – торгові мережі та інші комерційні приміщення.
  • 178 обстежених споруд мають 75-100% руйнування, що означає, що їх неможливо відновити. Зокрема, йдеться про
  • 149 приватних житлових будинки та 10 багатоповерхівок.

Стосовно інфраструктури громади, то загалом зруйновано 55 км ліній електропередач, 75 км газогону та 10 км водогону, розбомблено тягову електростанцію та об’єкти водопостачання, які централізовано забезпечували Бучу електроенергією та водою.

Нагадаємо,  що для відновлення всієї інфраструктури Ірпінської громади після масштабних руйнувань окупантами потрібен $1 млрд.

Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у  Telegram-каналі.

Вівторок, 02 листопада 2021
12:16

В Україні запрацювали заводи із виробництва кисню, роботу яких було призупинено: деталі

Заводи із виробництва кисню, роботу яких було призупинено, запрацювали на повну потужність та розпочали розвозити його до лікарень країни, - ...

Понеділок, 31 Січня 2022
9:00

Цього тижня знову вимикатимуть світло

Компанія «ДТЕК Київські регіональні електромережі» в Ірпені опублікувала графік відключення світла за такими адресами: 1 лютого – вул. ...

Понеділок, 07 Вересня 2020
14:09

Де в Ірпені відключать світло?

ПрАТ «Київобленерго» опублікувало графік відключень електропостачання в Ірпеня на найближчий тиждень.  Світла не буде у зв'язку з ремонтними ...

Субота, 26 Лютого 2022
18:01

Німеччина та Литва готові прихистити жителів Ірпеня: деталі

Жителям Ірпеня хто евакуювався чи планує виїжджати з міста, пропонують допомогу німецьке місто Борна та литовське Алітусі. Про це повідомив ...